2737
2734
عنوان

باردارا بیاین

150 بازدید | 26 پست

چیزی میخورم تهوع و عق زدن بی جونم می کنه چیزی نخورم معدم خیلی میسوزه و خیلی بیحال میشم، یبوست هم دارم شدید

کلا معده ریخته بهم

شما هم اینجوری هستین؟

راه حلی داره یا نه؟

البته که همه ی اینا رو بخاطر نی نی به جون می خریم😍

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

سیرابی بخور خیلی حالت بهتر میشه با لیمو تازه .

برا یبوستتم شب یکم خاکشیر خیس کن صب ناشتا بخور خوب میشی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سیرابی بخور خیلی حالت بهتر میشه با لیمو تازه . برا یبوستتم شب یکم خاکشیر خیس کن صب ناشتا بخور خوب م ...

از گوشت و آبگوشت و مشابهش حالم به شدت بهم میخوره سیرابی که هیچی

2738

من آلپرازولام با دیمترون باهم که میخوردم یکم بهتر میشدم

ولی در کل تا الانم هنوز تهوع میگیرم گاهی که دمیترون میخورم

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
چند هفته دیگه خوب میشی نگران نباش، من الان از درد جای حساسم نمیتونم بشینم انگاری استخونش شکسته کسی ا ...

شاید بخاطر یبوست هست!

یبوستت شدیده؟

از گوشت و آبگوشت و مشابهش حالم به شدت بهم میخوره سیرابی که هیچی

ی ذره هم بخوری در حد چند قاشق جلو ویارتو میگیره تهوعت کلا کم میشه باور کن 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
چند هفته دیگه خوب میشی نگران نباش، من الان از درد جای حساسم نمیتونم بشینم انگاری استخونش شکسته کسی ا ...

از یبوست اره انگار از ریز سیخ میکنن تو واژنم یهو ...

من همين بودم تا حدي كه كارم به سرم مي كشيد راه حلي نداره تا چهار ماه  البته بعضيا دميترون بهشو ...

از چه هفته تهوعت شدت گرفت

منم هفته ۷ هستم .با میکرو باردار شدم سوزش سر نعده وحشتناک از بوی غذاها عق میزنم ولی بالا نمیارم به بوی شوینده ها خساس شدم.حتی آب هم میخوام بخورم میگم‌بوو میده.اشکال نداره قرص b6بخورم؟

2706