2737
2739
سلام
مامان جونا دخترم 13ماهشه و حساسیت غذایی داره،،،تا الان فقط سیب و هندونه و لیمو شیرین بهش دادم،،، از این به بعد جه میوه هایی میتونه بخوره که نسبتا هم الرزی زا نباشن،،،،مثلا از بین میوه های تابستونی جی میشه داد ?
زردالو،،،البالو،،کیلاس،،الو،،،هلو،،شلیل،،از اینا کدوما میشه داد و اینکه برتغال یا اب برتغال از کی میشه شروع کرد?
مرسیییییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعد از یک سالگی دیگه می تونی هرچی خواستی بدی. ولی چون می گی حساسیت داره اول یک کم بده و بزار یکی دو روز بگذره اگه مشکلی نبود ادامه بده. مثلاً دختر من به کیوی حساسیت داره ولی تا بهش نمی دادم که نمی فهمیدم. فقط شانس آوردم که خیلی کم داده بودم.
در ضمن گیلاس که آدم بزرگم دل درد می گیره. چه برسه به بچه. کلاً میوه چند دونه بخوره بسه نباید زیاد از حد داد. خرما هم برای بعضی از بچه ها باعث یبوست می شه. چک کن اگه مشکلی نبود بعد بده.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
سلام به بچه 13 ماهه نباید طالبی و خربزه داد ؟ پسر من طالبی می خوره اشکالی داره ؟
چه " بی حساب " می بخشی و چه " با حساب " تسبیح ات می گویم ! (الله اکبر 34مرتبه ، الحمدلله 33مرتبه ، سبحان الله 33 مرتبه )

مامان امیر محمد اگه می خوره و مشکلی نداره که مساله ای نیست. ولی نباید علائمی مثل اسهال، استفراغ، دل درد، خارش گلو، دونه و کهیر پوستی، سوختگی پا، تب و بی حالی و ... داشته باشه.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
2740
خانوم ها خیلیییی ممنون ،،
خرما میدم یکم خارش میاره براش ولی خیلی کم میدم،،، اخه هی همه میکن میوه تابستونه بده بجه بخوره ،، کفتم اصلا نی نی ١ساله مجازه اینها رو بخوره یا نه،،
بقیه هم لطف کنین تجاربتونو رو کنین (:
خانوم ها موز و اب برتغال از کی میتونم بدم? یه بار 9ماهه که بود موز دادم تو بوشکش یه جیز مثل نخ نخ سیاه دیدم یکه ندادم بهش..الان موز و برتغال مشکلی نداره بدم تو 1سالکی ??
من به دخترم بعد از یک سالگی پرتقال و موز ور دادم اما موز به دختر من نساخت دلش درد گرفت اما پرتقال نه بهش میسازه هر روز میدم باید امتحان کنی ببینی چی میسازه
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
شیرین جون مرسی عزیزم ،،،،،،،*
لیدا یکم زوده واسه نی نی ٧ماهه طالبی و هندونه،،، سیب عیبی نداره ولی موز و بقیه زوده براش،،، جیزی که نمیشه شاید دل درد،،بعضی ها هم خارش یا دونه بزنه بدنشون،،، ولی اکه الان ندی بهتره