2737
2734
عنوان

کسی هست سرنوشت تلخ منو بشنوه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟ چون زیادی تحمل‌کردم؟

خب وقتى از همون اول مى دونستى چه جور ادميه ديگه چرا ازدواج كردى باهاش؟🤷🏻‍♀️

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2731
بی کسی شایدم قسمت  چون با نارضایتی کامل نشستم سر عقد

يعنى چون كسيو نداشتى مى خواستى زودتر ازدواج كنى؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2738
بی کسی شایدم قسمت  چون با نارضایتی کامل نشستم سر عقد

الان دیگه کاریه که شده،سعی کن حساسیت هاشو بشناسی از خط قرمزش رد نشو که خدای نکرده آسیب نبینی.واقعا یمدت بیخیالش شو بچسب به دخترات.نه که بی محلی کنی ها که دعوا بشه،یمدت آروم باش.خودتو افسرده نشون بده و بیشتر تو فکر برو یعنی..بذار ببینی اصلا عذاب وجدان میگیره!!!

یکم با سیاست برو جلو،تا میتونی بهونه دستش نده نسبت بچیزایی که تا الان حساس بودی واکنش نشون نده.شاید فقط رو لجبازی با شما داره ادامه میده کاراشو

يعنى چون كسيو نداشتى مى خواستى زودتر ازدواج كنى؟

نه منظورم از بی‌کسی اینه اگر‌پدر درست حسابی داشتم یا یهوبززگتری میتونست نذاره 

همون طور که دختر عموم یکی رو‌تو آمریکا پیدا کرد میخواست ازدواج کنه عموم نذاشت شش ماه قهر بودن‌ولی عموم راضی نشد‌گفت فکر کن نصف شب بزنه از خونه بندازت بیرون کجا میخوای بری ؟ 

کاری که بارها شوهر من کرد و من گریان نشستم تو راه پله ها پشت در

نه منظورم از بی‌کسی اینه اگر‌پدر درست حسابی داشتم یا یهوبززگتری میتونست نذاره  همون طور که دخت ...

گلم هميشه كه لازم نيست يكى بهمون بگه…خودت هم كه ميگى سر سفره عقد ناراضي بودم ، من واقعا نمى دونم چرا قبول كردى ، نكنه عاشقش شده بودى؟🙄