2737
2739
عنوان

مادر شوهرم ناراحت شد...

174 بازدید | 14 پست

مادر شوهرم خیلی به شغل دختراش که کار بیمارستانی دارن اهمیت میده.هرجا میریم میگه دخترام فلان شغل دارن.یه روز مادر شوهرم سوار ماشین بود و اتفاقا دوستم که مجرده و سنش هم بالا رفته سوار ماشین شد و بحث ازدواج کرد و خندید که اره ما بیمارستانی ها رو هیچکی نمیگیره و کلی خندید و شوخی کرد.البته خودمم کارم بیمارستانیه.اما مادر شوهرم اصلا انتظار این حرف نداشت یعنی انگار روش اب یخ ریختن.حالا دوستمم اصلا خبر نداشت که خواهر شوهرام بیمارستان مشغول کارن و مجردن.اما حقیقتش دلم خنک شد.چون همیشه اینور و اونور کلاسشون میگذاره.

آفرین بهش🤪

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا کار بیمارستانی مثلا چی دکترن جراحن پرستارن بهیارن خدماتین

چرا کسی نمیگیره؟

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2738
خب چون دوستم از بدی های کار بیمارستان گفت و شیفت های  شبش.بعد خندید  گفت با این اوضع کی می ...

من عاشق كار تو بيمارستانم مخصوصاً دكتر ولي حيف 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
حالا کار بیمارستانی مثلا چی دکترن جراحن پرستارن بهیارن خدماتین چرا کسی نمیگیره؟

نه بابا دکتر که نیستن.اما مادر شوهرم براش خیلی مهمه که دخترش کارمنده بیمارستانه.خیلی می نازه به کارش.

نه بابا دکتر که نیستن.اما مادر شوهرم براش خیلی مهمه که دخترش کارمنده بیمارستانه.خیلی می نازه به کارش ...

خب چي كاره است

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
مادرشوهرت دیگه چیه...دوستت اول منظورش خودش بود   😕😕

اره.منو دوستم خیلی باهم شوخی میکنیم.دوستم 40 سالشه و مجرد.حتما مادر شوهرم فکر کرده چون دخترش ازدواج نکرده حتما به همین خاطره که ناراحت شد

2706