2737
2739
عنوان

چرا خوووب نمیشمممم باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 30 پست
هر کسی بدنش ی جوریه دیگه.من خودم تو زایشگاهم بالا آوردم بعد رفتم اتاق عمل

واقعاااا؟؟یعنی تا اخرین لحظه ویار داشتی چیزی میتونستی بخوری من همش احساس میکنم بچم گشنه میمونه

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

به نام خدا تو ۳۰ هفته هنوز کامل خوب نشدم و ویارم اوایل تا ۲۳و ۲۴ هفته وحشتناک بود الانم ب زور قرص خوبم اونم نه کامل

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاااا؟؟یعنی تا اخرین لحظه ویار داشتی چیزی میتونستی بخوری من همش احساس میکنم بچم گشنه میمونه

هیچی هر چی میخوردم بالا میاوردم.۱۰ کیلو کم کردم تا روز آخر

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2731
به نام خدا تو ۳۰ هفته هنوز کامل خوب نشدم و ویارم اوایل تا ۲۳و ۲۴ هفته وحشتناک بود الانم ب زور قرص خو ...

وااای راس میگی منم از اون میترسم با این وضع که پیش میرم ادامه داشته باشه .شما چیزی میتونی بخوری بچه اینجوری گشنه میمونه اخه من اصلا هیچی نمیتونم بخورم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
نینیت فک کنم پسره براهمون استفراغ داری

هیچوقت اینجور حدس نزنین جنسیت رو من اصلا ویار نداشتم سر پسرم ولی اجیم بدویار بود تا۱۶هفته ویار وحشتناک همش زیر سرم...اونم پسر

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2738
وااای راس میگی منم از اون میترسم با این وضع که پیش میرم ادامه داشته باشه .شما چیزی میتونی بخوری بچه ...

دقیقا عین خودت بودم شاید بدتر من گشنم میشد معدم پاره میشد اما هیچی دلم نمیخواست بخورم نه بچه از خودت بدنت تغذیه میکنه چیزیش نمیشه منم وزن بچم خداروشکر خوبه فقط خودت اذیت میشی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
بچتون چی وزن میگرفت اونجوری اخه بجه هم ضعیف میشه

بچه اجیم ۳۵۵۰ بدنیا اومد باویار بدش.البته فقط ۴ماه اول ویار داشت .بچه من ۳۷۰۰بدنیا اومد.خیلی میخوردم.

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
هیچوقت اینجور حدس نزنین جنسیت رو من اصلا ویار نداشتم سر پسرم ولی اجیم بدویار بود تا۱۶هفته ویار وحشتن ...

ازخودم حدس نمیزنم که بیشتر خانوماباردارپسراستفراغ دارن.

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

منم خسته شدم هرچیم بوده تا الان امتحان کردم فایده نداشته از قرص گرفته تا سیرابی و غیره،منم امیدم اینه سه ماه تموم بشه حالم خوب بشه خسته شدم بخدا😢😢😢😢

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
2706