2410
2553
عنوان

چرا خوووب نمیشمممم باردارا بیاین

151 بازدید | 30 پست

وارد هفته 15 شدم همچنان ویار و تهوع و بالا آوردنم ادامه داره.دیگه خسته شدم همش میگن از هفته بعد خوب میشی خوب نمیشم که بدتر میشم دوس دارم غذاهارو با لذت بخورم از صبح یکم میوه خوردم فقط.شما کی خوب شدین یکم دلداریم بدین 

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من هفته 7هستم علایم ندارم فقط نبض شکم گاهی وهرچی دستم میادمیخورم

خوشلحالت عزیزم انشالله مثل من ویار نداشته باشی از هفته 6تا الان همینجوری موندم

من هفته هفده هستم بهتر شده ولی نه کامل هنوز. صبر داشته باش. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من هفته ۱۷ خوب شدم ، ایشالا که هر چه زودتر خوب بشی، من قرص میخوردم وگرنه تا شب هرچی میخوردم بالا میا ...

قرصم تموم شده چرا میخوردم زیادم تاثیری نداره اونم اخه

2714

بخاطر پریناتاله و احیانا اگه آس آ میخورید

بعدش دراز نکشید تا بره پایین

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
از هفته بعد واقا خوب میشی نگران نباش ۱۶هفته دگ تمام میشه ویارت

واقعا .انشالله عزیزم خدا از دهنت بشنوه الان 15 هفتس شب و روز ندارم

2706