2752
2734
عنوان

روانشناس خوب در تهران

83 بازدید | 9 پست

ممنون میشم یه روانشناس خوب معرفی کنید

از اینا نباشه که الکی قرص میدن یا جملات کلیشه ای میگن

اینایی که تو تلویزیون میان هم ظاهرا جالب نیستن

اگر حدود قیمتشم میدونید بگید لطفا

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

ببین من اینگ تو نت  برگ دیدم نمیدونم خوبه یا ن ولی قبلا بچهام تو نی نی سایت گفتن

حالا خودم موندم بگیرم یان 

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من اینگ تو نت  برگ دیدم نمیدونم خوبه یا ن ولی قبلا بچهام تو نی نی سایت گفتن حالا خودم مون ...

من خودمم موندم

مشکلمم حاده پیش هر کسی نمیتونم برم

تا حالا پیش سه چهار نفر رفتم یکی از یکی بدتر

تهش گفتم حیف پول

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
2731
من خودمم موندم مشکلمم حاده پیش هر کسی نمیتونم برم تا حالا پیش سه چهار نفر رفتم یکی از یکی بدتر ته ...

ایشالله مشکلت حل شه

منم مشکلم با دوست پسرمه قصدمون ازدواجه 

تزدید دارم برا همون میخام برم روانشناس

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

سلام عزیزم

من رفتم کلینیک دکتر ساداتی مشاوره های بزرگسال آقا و خانم 

هر دو هم دکتری و دارای پروانه نظام

عالی بودند

داشتن پروانه تخصصی خیلی مهمه یعنی داشتن مجوز مشاوره حتما سوال کنید  یا در سایت سازمان نظام روانشناسی اسمشون رو سرچ کنید که روانشناس نما نباشند.

کلینیکشون مرزداران

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

۰۲۱۴۴۲۹۷۳۳۱