2737
2734

دوستان میخوام بیام پرند خونه بگیرم چه جوری از همه نظر امکانات دسترسی امنیت آب برق کدوم فاز بهتره کدوم بد.... ممنون میشم راهنماییم کنید 6 روز دیگه قرار داد خونم تمومه

سلام فاز یک و صفر خیلی خوبه ماهم قصد داریم بریم پرند وخیلی ازخونه هارو نگاه میکنیم اما همشون گرونن😭

چرا تو برنامه شابش که میبینم که خیلی خوبه قیمت ها البته فاز 5 و 6 هستن از فاز یک و بقیه اطلاع ندارم. میخوام برم تازه ببینم... شما که دیدین قیمت خونه چه جوری چه متراژی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی از  خاله هام پرند زندگی میکنه‌.

امنیت که افتضاح.

هفته ای نیست که جنازه پیدا نکنن. اکثرا جنازه زن و دختر که بعد از تجاوز .....

پارسال ۵ تا دختر مدرسه ای گم شدن بعد مدتی تیکه تیکه پیداشون کردن و تجاوزم کرده بودن.

حدود دوهفته پیش که دوتا مامور کلانتری کشته بودن تو پرند.

اصلا یک چیز افتضاحی.

اینارو چون شوهرخالم مامور هست اطلاع داریم....

و اینکه اونجا همه قشر آدمی هست با فرهنگ های متفاوت خیلی سخته.

اکثرا از شهرستان های و روستاهای مختلف اومدن حس لاکچری بودن دارن اصن یه وضی.

من که هروقت میخام برم پرند غم عالم تو دلم میشینه.

2731
من یکی از  خاله هام پرند زندگی میکنه‌. امنیت که افتضاح. هفته ای نیست که جنازه پیدا نکنن. اکثر ...

وای خدا نگوووو😱😱😱😱😱سکتم نده تازه دلم خوش بود دارم سروسامون میگیرم

وای خدا نگوووو😱😱😱😱😱سکتم نده تازه دلم خوش بود دارم سروسامون میگیرم

من جدی گفتم و واقعیت و گفتم‌...

شاید بری از خود اهالی بپرسی اطلاع نداشته باشن اما من که شوهرخواهرم همش با این موضوعات سرکار داره خبر داریم.

واقعا خیلی بده از هر فرهنگی همه باهم هستن اصلا رعایت آپارتمان نشینی نمیکنن ...اووووف خیلی دلم پره .

اخه من یه بیست روزی خونه خالم بودم از خالم پرستاری کردم. اصن مردم دیگه اونجا

من پرند دانشکاه میرفتم 

فازصفرو یک عالیه خونه ها 

منتهی امنیت صفر

خیلی پوست کلفت بودم. من دگ🤣تاکسیا قشنگ ب. قصد بردن سوارمیکردن 😑توجه کن (تاکسیا)

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
2738

فاز ۵-۶ رو ک کلا فکرشو. نکن 

خالم ۵ میشینه

چون ازهمه قشری. تو ساختمونا ریختن 

دعوا سر شا.رژ 

سرجای پارک 

سراسانسور 

سر هزارتاچیز دگ 

وشلووووووووغ

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
چرا تو برنامه شابش که میبینم که خیلی خوبه قیمت ها البته فاز 5 و 6 هستن از فاز یک و بقیه اطلاع ندارم. ...

فاز ۵و۶بدرد نمیخوره یا اکثرا طبقه های آخر هستن اونایی که خوبن فاز ۱و۲و۳هستن، اکثرا دو یا سه خوابه و حدود ۷۸ یا ۸۰یا ۹۰متر هستن تا به بالا

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
من جدی گفتم و واقعیت و گفتم‌... شاید بری از خود اهالی بپرسی اطلاع نداشته باشن اما من که شوهرخواهرم ...

اره اینو شنیدم که از همه نوع قشری هست دیگه فکر نمیکردم آنقدر اوضاع خراب باشه

فاز ۵-۶ رو ک کلا فکرشو. نکن  خالم ۵ میشینه چون ازهمه قشری. تو ساختمونا ریختن  دعوا سر ش ...

یا خداااا چه خبره.... خوب کجا برم اسلامشهر با همچین پول من 50 متر هم نمیتونم پیدا کنم 🙁

یا خداااا چه خبره.... خوب کجا برم اسلامشهر با همچین پول من 50 متر هم نمیتونم پیدا کنم 🙁

عزیزم من ۵ساله پرند زندگی میکنم البته فاز ۳. از تهرانپارس اومدم اینجا از سر ناچاری البته خدا رو شکر می کنم که لا اقل خونه دارم فاز صفر ویک،دو،سه خوبه من که راضی ام .از فاز ۴به بعد مسکن مهر هست ..اونقدرها که دوستان میگن اوضاع بد نیست لااقل جایی که من هستم اینطور نیست

2706