2733
2734

دوستان یه قسمت از داستان تایپ شده که من براتون میزارم .داستان کاملا واقعیه و فقط اسامی مستعارن.صبور باشین تا بقیه اش هم تایپ بشه سریع

روزای قشنگی بود براش.دبیرستانشو به بالاترین معدل تموم کرد.کنکور!وای ابن شاخ غول رو دیگه کجای دلم بزارم

-حسابی بخون که تهران یه مهندسی خیلی خوب قبول شی!

+اخه مامان مگه به همبن راحتیاس

-من بچمو میشناسمتو همیشه شاگرد اول مدرسه اونم نمونه بودی.تو تواناییشو داری.الهی مامان فدات شه مامان‌دورت بگرده.

۰۰۰۰۰۰۰۰

از جلسه ی کنکور اومد بیرون با یه حال خراب .با هیچکس هیچ حرفی نمیزد فقط رفت توی اتاقشو درو روی خودش بست.گفت من فقط میخوام بخوابم.خراب کرده بود مدیریت زمانو از دست داده بود.تهران پر...عمران تهران پر...انقدر گریه کرد تا خوابش برد.عصر کنکور هنر داشت اما اصلا دلش نمیخواست بره پس بازم سرشوگذاشت رو بالشو سعی که فقط بیدار نباشه!

۰۰۰۰۰۰۰۰

نتیجه ی انتخاب رشته اومد............

زندگی واسش تموم شده بود من برم اون شهر؟رشته ای که اصلا دوست ندارم؟تا خود صبح گریه کرد.

۰۰۰۰۰۰۰۰

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

حدستون رو کاملا محترمانه میتونین کامنت کنین تا انتهای داستان ببینین کدوماش درست بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسایلشو توی خوابگاه جابجا کرد و رفت دنبال کارای اداری.فردا روز اول دانشگاه بود.دوستی که همون روز اول در بدو ورود به دانشگاه پیدا کرده بود شده بود دوست و خواهر و همدمش.

دانشگاه شروع شد.شده بود یکی از دانشجوهای تاپ کلاس.استادا خیلی قبولش داشتن.عالی داشت کار میکرد اما حیف که رشتشو دوست نداشت.سال اول بدون هیچ حاشیه ای گذشت.و به همراه دعاهای همیشگی مادر که بدرقه ی راهش بود و دلواپسیاش واسه دختر کوچیک و عزیزدردونش.همیشه نگران بود روری برسه که اون نباشه پیشرفت بچه هاشو ببینه.و اما شروع سال دوم...

- خانم ببخشید یه لحظه لطفا

×اقا من کلاسم دیر شده ببخشید 

- بخدا زیاد وقتتون رو نمیگیرم

×خب بفرمایین اما فقط خیای سریع ۵ دقیقه ی دیگه کلاسم شروع میشه جلسات اول هم هست حتما باید باشم.

-راستش مدت زمان زیادی که شمارو دیدم و ازتون خوشم اومد یمدت بود گمتون کرده بودم چون نه اسمی ازتون میدونستم نه حتی رشتتون رو.

×من اصلا در حال حاضر به این چیزا فکر نمیکنم

لطفا فقط چنددقیقه حرفامو گوش بدین

اوکی من کلاسم ۵ تموم میشه لطف کنین بیاین جلوی در دانشکده.خداحافظ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

سلام خانوم

سلام خب بفرمایین صحبتتون رو الان فقط من دیرم میشه اگه امکانش هست سریعتر

بله حتما.......

معرفی و صحبت و شماره ی خونه رو گرفتن و...

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

.

.

.

عروس خانوم وکیلم؟

بااجازه ی تمامی بزرگ تر ها بله

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

الهی مامان فدات بشه دختر قشنگم .مراقب خودت باش تو از امروز متاهلی شوهرتم که دیوانه وار عاشقته.ماهپ عاشقتیم الهی خوشبخت بشین جان مادر

بابا شما جون منین عمر منین شما و مامانتون تمام دارایی منه تو رو اول بخدا و بعد به همسرت سپردم توی شهر غریب. پسر خوبیه بابا خوشبخت بشین الهی

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

اتاق عروس و داماد

چقدر خوبه همه چی چقدر خوش میگذره از این به بعد بهمون میدونی چقدر تو حسرت حتی گرفتن دستات بودم؟میدونی وقتی توی دانشگاه میدیدمت و نمیتونستم بیام کنارت چقدر حالم بد میشد؟من بی نهایت عاشقتم عروسکم

منم عاشقتم و محکمترین تکیه گاه من‌از این به بعد تویی

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بچه ها من کامنتا رو جواب نمیدونم میدم تند تند تایپ‌کنم داستانو.اگه یه کوچولو مجبورین صبر کنین شرمنده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لایککم کنین خشگلاااا

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2706