2737
2739
عنوان

اینجا اقایون هم حضور دارن

218 بازدید | 16 پست

سلام

خب خیلی ها میگن جای اقایون توی نی نی سایت نیست و خیلی هاشون هم میگن نه چه اشکال داره که اقایون هم باشن

توجه کنین سایت منعی قرار نداده برا حضور اقایون یعنی که اقایون هم میتونن عضو باشن و  تاپیک ها رو بخونن و نظر بدن

توجه کردین که اسم سایت هم نی نی سایت هست نه مامان سایت یا زن سایت یا وروداقایون ممنوع سایت

همینجوری هم که میبینید کلی مطالب توی تاپیک ها عنوان میشه که ربطی به نی نی نداره و خیلی مطالب مربوط به خانواده و مسایل خانوادگی هستش که یه طرف قضیه اقایون هستن

و این مورد خوبیه اتفاقا که خانم ها نظر اقایون رو هم جویا بشن تا به پاسخی جامع تری برسن

📣📣📣یه نکته خیلی مهم کسی رو قضاوت نکنین مردی که میاد نی نی سایت حتما دنبال مخ زنی و عوضی بازی نیست

شاید شرایط کاریش جوریه که وقت آزاد داره و به جای پرسه زنی توی اینستا و تل.،گرام و سایر برنامه های مجازی که اتفاقا آگه مردی دنبال اینجور کارا باشه خیلی سوژه پیدا میکنه که نیازی به اومدن توی نی نی سایت نداره

میتونه بره پرسه زنی و این و اون رو ببینه و فضاش هم خیلی باز تر از اینجاست

شاید اومده اینجا چون هم حوصله اش سر رفته هم یه مطلب یاد بگیره و توی زندگیش به کار ببره یا تجربه اش رو در اختیار کسی قرار بده

پس اتهام خاله زنک بازی به کسی نبندین و سعی کنین کسی رو قضاوت نکنین

📣📣📣نکته آخر اینکه چون سایت عمومی هست پس شما مختارید که خصوصی ترین رفتار و اعمالتان رو بذارین یا نه چون قطعا اقایون هم میتونن شرکت کنند و نظر بدن

پس سعی کنید مطالب  تاپیک هاتون رو با دقت انتخاب کنید یا که جنبه و انتظار حضور اقایون رو داشته باشین

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

خب چیکار کنیم حالا..کم  پند بدین تو رو خدا خسته شدیم از هر چی نظریه ای

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با نظرتون موافقم 

ب نظر منم اقایونم باشه خوبه مثلا یه خانوم میاد میگه شوهرم اینجوری کرده اونوقت همه شوهر طرفو میبندن ب فحش و بد و بیراه 

ولی یه اقا بیاد چون همجنس خودشو میشناسه ب اون خانوم بگه ایندفعه در مقابل رفتار شوهرت اینجوری برخورد کن ببین چقدر بهتر میشه 

اینجوری قضاوت دو طرفست 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2731

اول اینکه خوب اقایون با دیدن توضیحات مدیر سایت میان تو اصلا خبر ندارن که بحث مادرشوهر و شوهر توشه یکم به دو سه سطر اول توضیحات دقت کنین نوشته سایت توضیحات بارداری و مادران حالا اینا به کنار ۹۵ درصد اقایونی که اینجان به جز درخواست دوستی دادن کاری نمیکنن فقط دوسه مورده که این مدلی نیستن رو سایتم نزده ورود اقایون ممنوع چون بزنه هم میان اینجا اکانتها همشون مستعاره پس نمیشه تشخیص داد

نی نی سایت | راهنمای بارداری و بچه داری. ... ورود به تبادل نظر در تبادل نظر نی نی سایت شرکت کنید و با هزاران مادر دیگر در 
اول اینکه خوب اقایون با دیدن توضیحات مدیر سایت میان تو اصلا خبر ندارن که بحث مادرشوهر و شوهر توشه یک ...

این آمار 95 درصدی رو نمیدونم از کجا اوردین 

یه کاری میشه کرد

کسایی که مخالفن اقایون بیان تاپیکشون همون سر تاپیک بنویسن که اقایون نیان 

اینجوری هرکسی اومد و نظر داد به شعور خودش توهین کرده 

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
این آمار 95 درصدی رو نمیدونم از کجا اوردین  یه کاری میشه کرد کسایی که مخالفن اقایون بیان تاپی ...

از اونحا که همه میان میگن بهشون درخواست دوستی دادن یا توهینی کردن حالا اینجا هستن کسایی که اقان با اسم کاربری خانم میان کلا نمیشه مانعی گذاشت همین ورودی رو که نوشتن بخونن باسد شعورشون برسه که نیان وقتژ میان ادم چی میتونه بگه

2738
از اونحا که همه میان میگن بهشون درخواست دوستی دادن یا توهینی کردن حالا اینجا هستن کسایی که اقان با ا ...

يعني کلا عضو نشن یا درخواست ندن؟؟؟

يعني کلا عضو نشن یا درخواست ندن؟؟؟

من که نمیتونم جلو کسیو واسه هر کاری بگیرم فقط گفتم واقعا کسی شعور داشته باشه توضیح سایت رو بخونه داخل نمیاد که چن برسه به اینکه درخواست دوستی بده 

😂😂😂خودتونم که اقایید من الان خوندم اسم کاربریتونو

البه یکمم بهم برخورد 

آگه نظر بقیه مث شما بود قطعا میرفتم بیرون 

منتهی نظر بقیه این نیست

البه یکمم بهم برخورد  آگه نظر بقیه مث شما بود قطعا میرفتم بیرون  منتهی نظر بقیه این نیست

من با نظر بقیه کاری نمکینم چون مهمم نیس ادم باید خودش کار درستو انجام بده نه که منتظر باشه ببینه دیگران موافقشن یا مخالف مگه اینکه بیاد و تحقیق کنه در مورد کارش نه منتظر نظرهای مثبت باشه شما هم اگه یه بار متن ورودی رو خونده بودین جواب قانع کنند ایی میدانین نه رضایت دیگران 

من با نظر بقیه کاری نمکینم چون مهمم نیس ادم باید خودش کار درستو انجام بده نه که منتظر باشه ببینه دیگ ...

2706