2737
2734
عنوان

خانمای باردار این حالت برای شما پیش اومده؟؟طبیعیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 62 پست
وای یا خدا. فردا وقت دکتر دارم. خدا کنه که اتفاقی نیفته وگرنه میمیرم. بعد ۲ بار سقط 😔😔

نگران نباش عزیزم، اصلا اون بچه حالا در اندازره ای نیس که حس کنی اومده تو لگن یا پایینه 

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی بچه منم میلرزه.ماله منم احساس میکنم تو دهانه رحممه اما دکترم میگه این حس ها طبیعیه

ایشالا که بخیر و خوشی بگذره این روزا

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
هردردی تو بارداری که با استراحت رفع شه مال فشار رحمه و طبیعیه استراحتتو بیشتر کن

من از اول بارداری استراحت مطلق بودم ☹

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
2731
نگران نباش عزیزم، اصلا اون بچه حالا در اندازره ای نیس که حس کنی اومده تو لگن یا پایینه 

ایشالا عزیزم خدا کنه که اتفاقی براش نیفته. برام دعا کنین ممنونم

من از اول بارداری استراحت مطلق بودم ☹

منم گلم اخرین تاپیکمو بخون حالشو ببر خخخ

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2740
منم ولی این هفته خیلی بدو بدو داشتم. اسباب کشی از تهران به شیراز 😕😕😕

انشاءالله خودش جوجه هامونو حفظ کنه😍😍😍😍❤

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
اره عزیزم شاید فک میکنی میلرزه ولی طفلک داره تکون میخوره من هروقت استراحت میکنم اونم حرکتهاش کم می ...

الهی عزیز دلم برای منم همینه. تا راه میرم شروع میکنه به حرکت.

آدم حس میکنه تعادلش به هم میخوره حین راه رفتن این ورجکا انقد حرکت میکنن😅

من از وقتی که توی آنومالی عکس دخترم رو بهم دادن دیگه آروم قرار ندارم. همش بیتابم زودی دنیا بیاد. الهی که تا آخرش خدا نگهدار وروجکا باشه. اره برای منم همینه.تا راه میدم انقدر تکون میخوره که هرجا باشم میشینم

وای یا خدا. فردا وقت دکتر دارم. خدا کنه که اتفاقی نیفته وگرنه میمیرم. بعد ۲ بار سقط 😔😔

نه استرس نداشته باش اتفاقا خوبه که علایم داری بعدشم شاید اصلا دردت با من یکی نباشه من لرزش بیشتر داخل واژنم بود 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706