2733
2739
عنوان

سوگول طهماسبی با کی ازدواج کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3339 بازدید | 90 پست
سوگول نه  سوگل

🙏🙏🙏

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
متولد ۶۴ هست تازه عقد کرده من متولد ۶۳ دخترم ۱۶ سالشه😅

حالا شما خیلی زود ازدواج کردی 

دلیل نمیشه همه مثل شما فکر کنن

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو هایپر  استار دیدمش انقدر ساده بود ...اصلااا ارایش نداشت   پشت سرش رفتم ببینم چکار میکنه  🤩🤩🤩🤩

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
وافعا اینا نمیترسن بچه دار نشن  

علم انقدر پیشرفت کرده که تو ۴۵سالگی هم راحت میشه بچه دار شد

بعدم ۶۴ میشه تازه ۳۴ ساله

اتفاقا خیلی زمان خوبی ازدواج کرده 

برای خیلی هام اصلا بچه مهم نی

یکیش خودم 

دلم بچه نمیخواد 

علم انقدر پیشرفت کرده که تو ۴۵سالگی هم راحت میشه بچه دار شد بعدم ۶۴ میشه تازه ۳۴ ساله اتفاقا خیلی ...

پیشرفت علم و دیگه نگووو  ...هیچ فرقی نکرده من خودم  ۷ ساله درگیرم  

همه 18سالگی ازدواج نمیکنن و 19 هم بچ7 دار نمیشن😁 دوستای دهه 60ی من خیلیاشون شاغل و مستقلن، اما ازد ...

اره میبینم روزی صدتا تاپیک من شوهر میخام تو نی نی سایت رو هم‌ من میزنم لابد

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2738
علم انقدر پیشرفت کرده که تو ۴۵سالگی هم راحت میشه بچه دار شد بعدم ۶۴ میشه تازه ۳۴ ساله اتفاقا خیلی ...

خوشبحالت  که بچه واست مهم نیست 😥

پیشرفت علم و دیگه نگووو  ...هیچ فرقی نکرده من خودم  ۷ ساله درگیرم  

عه ان شاالله دامنت سبز شه:)

اما من خیلی هارو دیدم براشون جواب داده  حتی چند قلو دار شدن

عه ان شاالله دامنت سبز شه:) اما من خیلی هارو دیدم براشون جواب داده  حتی چند قلو دار شدن

😘😘

😘😘

منم ده ساله مشکل دارم برا دومی همه جور دوا دکتری کردم ولی نشد

علم پیشرفت کرده ولی نه در حدی که بخاد همه نوع ناباروری رو درمان کنه

سوگول جان باهمشهری ما ازدواج کرده

یکی ازدوستانن.

ولی ساکن تهران هستن...

من تانامزدیشونو اطلاع داشتم 

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
این چ فازیه ک به هم گیر میدید.  الان منم ۱۹ سالگی ازدواج کردم پسرمم ۳ سالشه ب کسی ربط داره ایا ...

اینجا منتظرن فقط یکی یه چیزی بگه همه جبهه بگیرن 

کارشون همینه فقط

من منظورم خودم بود که زود ازدواج کردم وگرنه اینکه هر کی تو هر سنی بخاد ازدواج کنه به خودش مربوطه 

چه سن پایین چه بالا

2706