2733
2734

سلام خالم پسرش تازه اومده دنیا نوک سینه اش خیلی کلفته پسرش نمیتونه میک بزنه.چیکارکنه وسیله ای چیزی ازداروخونه نیست بگیره نوک سینه اش جمع بشه

نوک سینش موقع میک زدن بچه اگه تیر میکشه یا سوزش داره شقاق سینه گرفته. باید بره حموم هر روز زیر اب گرم ماساژ بده کم کم خوب میشه. بعد هر بار شیر دهی از پماد شقاق تو داروخونه ها هس استفاده کنه. چون سینه پر از شیر شده دچار شقاق شده. 

تنها وسيله اي كه ميشناسم يه چيزي شبيه سر شيشه شير بچست كه اون مخصوص نوك سينست كه ميزاري رو سينه و از طريق اين بچه رو شير ميشه داد

او همان دختر رویاهای دیروزت است🙍‍♀️با زنت شوخی کن🌷سر به سرش بگذار🌹از غذایش بچش🥗از دستپختش تعریف کن👩‍🍳و بدان که اگر گاهی هم ظرف ها را تو بشوری🍽👨‍🍳آسمان خدا به زمین نمی آید!😏آخر می دانی؟او همان ❤️دختر ❤️رویاهای دیروزت است💏که به آشپز خانه زندگی امروزت آمده!🙍‍♀️باور کن بدون او🥀اجاق خانه ات حسابی کور کور است!🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینی که عکسشو فرستادن اسمش رابط سینه است، یادت باشه چون اگه سر سینش زخم شد به خالت بگی بعد هربار شیردهی از شیر خودش به سر سینه بماله و بعد روش کمی کره بزنه خیلی خیلی زود خوب میشه من داروهای شقاق سینه رو همشو امتحان کردم ولی فقط همین برام جواب داد و زود خوبم کرد بعد از اونم به هر کی گفتم زود جواب گرفته و زخم سینش خوب شده

نمیدونیداسمش چیه

نميدونم فقط به نروژي رو ميدونم هرچي به فارسي و انگليسي گشتم اسمشو پيدا نكردم. اما عكسش رو كه فرستادم اينجا به داروخانه نشون بده احتمالا دارن.

او همان دختر رویاهای دیروزت است🙍‍♀️با زنت شوخی کن🌷سر به سرش بگذار🌹از غذایش بچش🥗از دستپختش تعریف کن👩‍🍳و بدان که اگر گاهی هم ظرف ها را تو بشوری🍽👨‍🍳آسمان خدا به زمین نمی آید!😏آخر می دانی؟او همان ❤️دختر ❤️رویاهای دیروزت است💏که به آشپز خانه زندگی امروزت آمده!🙍‍♀️باور کن بدون او🥀اجاق خانه ات حسابی کور کور است!🥀
اینی که عکسشو فرستادن اسمش رابط سینه است، یادت باشه چون اگه سر سینش زخم شد به خالت بگی بعد هربار شیر ...

افرين درسته اسمش رابط سينه است.