2733
2739

توروخدا بهم بگین اگ میدونین تو دلم پرغمه دلم خوش بود ک حداقل من مشکلی ندارم و کم تحرکی شوهرم با شستشو اسپرم حله و ای یو ای میشم رفتم سنو دادم روز 10 پریودم اندومترم5ونیم بزرگترین فولی هم8ونیم😭یکی بهم گفت یعنی تنبلی خیلیییی شدید داری 

توروخدا بگین چیکار کنم اگ میدونین این یعنی واقعا خیلی شدید؟ دکتر هیچی نگفت بهم ک تنبلی داری 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فولی ات 8.5 بوده گفته تنبای شدید داری😐😐😐

عزیزم تنبلی شدید من بودم که فولیکول هام قابل اندازه گیری نبود تو سونو میزد بسیار ریز

تازه منم بچه ام الان کنارم خوابه

جو داده

ولش کن ببین دکترت چی میگه

2728
مگه دکتر تو سونو گفت تنبلی  تخمدان داری؟

ن دکتر نگف فقط خودم گفتم دکتر چنتا فولی دارم چطورن گف ک بزرگترینش8ونیم ولی ذخیره خیلی خوبی داری 

عکس سنو رو بزارم بلدین؟؟

فولی ات 8.5 بوده گفته تنبای شدید داری😐😐😐 عزیزم تنبلی شدید من بودم که فولیکول هام قابل اندازه ...

واقعا؟؟ قربون زبونت خداخیرت بده 

خودمم گفتم اره یکم تنبله ولی اخه واقعا اون گف با 26تا امپول و بزور قرص و کلی دارو شد23😒عکس سنو بزارم شما سر در میاری 

تنبلی باشه مینویسه مینویسه کیست های ریز یا پی ا سی همچنین کلی علایم داره که مهمترینش نامنظمی پریود

نامنظم ک هستم مثلا درحد چن روز تاخیر ک دکتر گف این عیب نداره 

حالا عکس سنو رو بزارم شما بلدی؟؟؟

ن دکتر نگف فقط خودم گفتم دکتر چنتا فولی دارم چطورن گف ک بزرگترینش8ونیم ولی ذخیره خیلی خوبی داری  ...

پس چرا رو خودت اسم میزاری

اصلا تنبلی داشتبه باشی بنظرت فولیکول میتونی داشته باشی؟

فقط اگه چاقی ورزش کن

چیزای مغذی بخور تا فولیکولت بهتر شه

بچه دارم میشی

اصلا نه خوشبختیتو نه ناراحتیتو با کسی درمیون نزار ادما جنبه ندارن

دریایی از حرف
2738
واقعا؟؟ قربون زبونت خداخیرت بده  خودمم گفتم اره یکم تنبله ولی اخه واقعا اون گف با 26تا امپول و ...

معذرت میخوام ببخشید یا زر زده یا اون دکتر دکتر نبوده

من اصلا فولیکول نداشتم شش ماهه درمان شدم فولیکول بالغ پیدا کردم

مال تو که 8.5 داشتی یکم تقویت کنی مطمعن باش به حد نرمال میرسی

نامنظم ک هستم مثلا درحد چن روز تاخیر ک دکتر گف این عیب نداره  حالا عکس سنو رو بزارم شما بلدی؟؟ ...

چند روز که مهم نیست من سه ماه پریود نمیشدم یا توی یه ماه سه بار میشدم فکر نکنم تنبلی داشته باشی باز باید دکترت بگه برا اندازه فولیکولت هم قبل ای یو ا کلی دارو میدن اصلا نگران نباش

پس چرا رو خودت اسم میزاری اصلا تنبلی داشتبه باشی بنظرت فولیکول میتونی داشته باشی؟ فقط اگه چاقی ورز ...

چاق نیستم قدم 160وزنم47

اره بخدا راس میگی😪

چیا خوبه ک بخورم میخام از ای ماه رازیانه و شنبلیله و اینا بخورم خوبه بنظرت

2706