2737
2739

مهمترین چیزها که بعدها پررنگ میشه فرهنگ و طرز تفکرشه. مثلا راجع به پوشش، کار کردن یا نکردن خودت ، ارتباط با خانواده و میزان رفت و امدها. تفریحاتش و اینکه ارتباط با دوستان مجردش چجوری باشه

اینا بعدها تو زندگیتون خیلی تاثیر داره

در اخر امیدوارم هرچی خیر و صلاحته برات پیش بیاد عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همه رو که نمیشه تو اولین بار پرسید  اولین بار آدم چی باید بپرسه؟؟

اتفاقا همه رو اولین بار بپرس. اینا خیلی مهمه.

من شوهرم خیلی سنتی ازدواج کردیم و قبلش دوست نبودیم واسه همین اولین بار که اومد خواستگاری همه اینا رو پرسیدم حتی حجابم نداشتم جلوش که بفهمه چجوری هستم

2738
اتفاقا همه رو اولین بار بپرس. اینا خیلی مهمه. من شوهرم خیلی سنتی ازدواج کردیم و قبلش دوست نبودیم وا ...

منم یه خواستگار قراره بیاد از آشناها 

این مدلیه ک همه همو میشناسن و میدونم کی هستن اونم مطمئنن میدونه من کی ام ولی تا حالا همو ندیدیم 

نمیدونم شب اول چیا بگم چیا بپرسم

منم یه خواستگار قراره بیاد از آشناها  این مدلیه ک همه همو میشناسن و میدونم کی هستن اونم مطمئنن ...

اینکه از دور بشناسه خیلی فرق میکنه

حرف یه عمر زندگیه عزیزم. بخدا نوع تربیتی که شده فرهنگش حتی ارتباط با خانوادش خیلی مهمه

پسری که به ماورش احترام بذاره شک نکن به تو هم احترام میذارا. و اینکه همه رو همونی که فکر میکنید و هستید بگید

خیلیها فکر میکنن بعد ازدواج میشه کسی رو عوض کرد ولی غیرممکنه