2737
2739
عنوان

درس عبرت بگیرین😞

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 59 پست
باورم نمی شد آخه این همه فیلم بازی کرده باشه ولی درس خوبی گرفتم واقعا

مردم نمیدونم چرا انقدر فیلم بازی میکنن ادم نمیتونه به هیچکس اعتماد کنه .تو نیتت خیر بود و نمیدونستی مرده .اون ذاتش کثیف بوده 

🤢🤢 گفتی اینجا باهاش آشنا شدی؟؟؟اگه صلاح میدونی کاربریشو بگو تا بچه ها بدونن بهش اعتماد نکنن

میگم که یکی از بچه ها گفت دنبال دوستم من آیدی گذاشتم به ۱۰ ثانیه نکشید برداشتم یکی که اینجا عضو نبوده داشته همین جوری سایت و میخونده آیدی و برداشته بود ..کلی آه و ناله کرد که شوهرم بهم اهمیت نمیده و اینا ..من کسی و ندارم .منم باورم شد . متوجه شدین چطوری شد؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم که یکی از بچه ها گفت دنبال دوستم من آیدی گذاشتم به ۱۰ ثانیه نکشید برداشتم یکی که اینجا عضو نبود ...

بله ...😁

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔

وای چه بی شرفی بوده😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤 مریض روانی. خدا ازش نگذره. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2728
مردم نمیدونم چرا انقدر فیلم بازی میکنن ادم نمیتونه به هیچکس اعتماد کنه .تو نیتت خیر بود و نمیدونستی ...

ولی من خیلی راحت اعتماد می کنم خوب شد همین جا سرم به سنگ خورد خداشاهده میگفت آدرس بده بیام خونتون درد دل کنیم..باورت میشه؟؟ کار خدا بود نمیدونم چرا ندادم...

ولی من خیلی راحت اعتماد می کنم خوب شد همین جا سرم به سنگ خورد خداشاهده میگفت آدرس بده بیام خونتون در ...

😨😨😨چقدر پرررررو بوده اون دیگه.... 

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
2738

تو خودت سرزنش نکن  این ک تو خوبی بد نیست. این بده چرا بعضیا مرزای... جا ب جا میکنن.‌ ولی ب قول خودت عبرت تو و ما شد ک انقد ساده نباشیم. مرسی ک گفتی. خدام ان سالله جوابش بده. ب حق همین ایام

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
بچه ها تورو خدا گزارش بزنین اصا تاپیکش هم حالم و بد می کنه ..خواهش می کنم ..تاپیک بترکونید

باش... بهش فکر نکن ..بازم‌بخیر گذشته...

2706