2733
2739
عنوان

درس عبرت بگیرین😞

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 59 پست
ولی من خیلی راحت اعتماد می کنم خوب شد همین جا سرم به سنگ خورد خداشاهده میگفت آدرس بده بیام خونتون در ...

وای خدا رو شکر ادر ندادید، عکس با حجاب هیچ مسله ای نیست، هیچ غ.. نمی تونه بکنه. و از همه مهمتر اینه که از همون اول همسرتون در جریان بود، واقعا اینجا نباید به کسی اعتماد کرد، من خودم چند شب پیش اینجا یکی تاپیک زده واسه کمک ... منم بهش کمک مالی کردم ولی بعدش چندتا از کاژبرا گفتند کلاهبر دار هست ... خلاصه خیلی اعصابم خورده...

هیچ وقت ایدیتون رو به کسی ندید من خودم تا حالا دو بار اشتباه کردم، دیگه خیلی بدبین شدم .

الهی فدات شم منم تنهام همش خودمو با بچم سرگرم میکنم چون میترسم از یه عده ادما 

💖💖💖💖💖💖💖💖

خدا نکنه عزیز دلم ..منم دیگه سرم و گرم کردم به بچه ها تل و پاک کردم چون دوست مجازی چند تا داشتم دیگه ترسیدم بیخیال شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصا یه چیزی بود کلا اعتماد م و داغون کرد

عزیزم تو دنیای واقعی هم‌آدم نمیتونه به کسی اعتماد کنه جه برسه به دنیای مجازی که اصلادمعلوم‌نیست طرفت کی هست..‌ ولی بقول شما درس عبرته مطمئنم شما خیلی مهربونی و دوست داشتی کمکش کنی نمیدونستی چه جور آدمیه که....

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
وای خدا رو شکر ادر ندادید، عکس با حجاب هیچ مسله ای نیست، هیچ غ.. نمی تونه بکنه. و از همه مهمتر اینه ...

اره منم اوایل عضو شدم پول جمع کردم برای یه بنده خدایی بهش دادم ولی نفهمیدم واقعا مستحق بود یا نه ..خودمم نداشتم از مامانم اینا گرفتم . کلا ساده بودن خوب نیس‌‌..هر کی منو می بینه میگه خیلی سیاست داری

2728
💖💖💖💖💖💖💖💖 میشه لطف کنی گزارش بزنی ممنون

زدم عزیزم

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
عزیزم تو دنیای واقعی هم‌آدم نمیتونه به کسی اعتماد کنه جه برسه به دنیای مجازی که اصلادمعلوم‌نیست طرفت ...

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

عزیز دلم ممکنه میشه اگه تونستی گزارش بزنی این تاپیکت نمونه .

اره منم اوایل عضو شدم پول جمع کردم برای یه بنده خدایی بهش دادم ولی نفهمیدم واقعا مستحق بود یا نه ..خ ...

من این دفعه دومی بود که پول میریختم به حساب کسی، خدا کنه دروغ نگفته باشه، چون اون پول سهم کمک ماه دیگم به یه خانواده هشت نفری که میشناسمشون بود، واقعا نمیبخشمش اگه دروغ بوده باش، ای کاش تاپیک بقییه رو ندیده بودم که گفتند فلانی دروغ گفته...

2738
مرسی عزیز دلم چند تا گزارش باید بخوره تا برداشته بشه

فکر کنم حداقل ۱۰ تا اگه نترکید فردا از ساعت ۱۲ ظهر تا ۶ عصر به نی _نی_یار _حذف تاپیک پیام بده لینک بفرست برات سریع پاک میکنه

من این دفعه دومی بود که پول میریختم به حساب کسی، خدا کنه دروغ نگفته باشه، چون اون پول سهم کمک ماه دی ...

بالاخره در راه خدا رفته ..انشاالله خدا عوضش و برات پر کنه .‌همش تجربه س دیگه . بحق فاطمه زهرا خیر ببینی که کمک می کنی به مردم💖💖💖

من این دفعه دومی بود که پول میریختم به حساب کسی، خدا کنه دروغ نگفته باشه، چون اون پول سهم کمک ماه دی ...

شما هم غصه نخور عزیزم...نیتت خیر بوده ... اون باید به خدا جواب بده که با احساسات دیگران بازی میکنه... انشالله که اصلا اینجوری نبوده و اون کمک ی مرهمی برای درداش بوده باشه

واقعا ممنون از راهنماییت💖💖💖

خواهش میکنم😍

2706