2733
2734
عنوان

زخم سینه برای شیردهی

1026 بازدید | 30 پست

سینه سمت راستم زخم شده. اون دون دوناش متورم شدن یسریا کبود یسریا زخم و خونی یسریام زرد شدن یعنی عفونته زیرشون. چکار کنم جز کالاندولا و کره که خوب بشن. بچم میخوره من تمام سلولای تنم تیر میکشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پماد شقاق سینه هیدرودرم خیلی خوبه بگیر برن

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

چون میگی زرده برو دکتر 

اما اگه نمیری یه پماد کلوتریمازول(برای رفع عفونت) بگیر و یه کرم شقاق سینه(اوریاژ یا ماستلا یا سانوسان) این دوتارو نوبتی بزن بعد هر شیردهی انشالله خوب میشی 

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2740
ویتامین آ د اب روی اتیشه واقعا. قیمتشم‌حدودا ۴ تومنه

عه؟ خدا خیرت بده برم بزنم. بچه بخوره مورد نداره؟ چون زردی داره باید هر یک ساعت بهش شیر بدم نمیتونم پاشم بشورم هی خیلی کمر درد دارم

پماد آ چشمی

من زدم تاثیر خاصی نداره وقتی درد و زخم خیلی زیاده

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
عه؟ خدا خیرت بده برم بزنم. بچه بخوره مورد نداره؟ چون زردی داره باید هر یک ساعت بهش شیر بدم نمیتونم پ ...

زیاد تاثیری نداره من قبلا استفاده کردم اما مورد داره اگه بچه بخوره 

چند وقتشه؟

لابد سینتو بدگرفته

ولی من سه تا شیر دهی داشتم هر سه تاشو زدم خیلی خوب بود مخصوصا دومی که خیلی اوضاع بد بود خوب کرد

من هر چی میزنم افاقه نمیکنه!

زیاد تاثیری نداره من قبلا استفاده کردم اما مورد داره اگه بچه بخوره  چند وقتشه؟ لابد سینتو بدگ ...

همون اولین باری که ماما گذاشت دهنش زخمم کرد تا الان خیلی بدشده خیلی درد داره. 

3روزشه😁

2706