2733
2739
عنوان

همین الان بگید در چ حااالید

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 65 پست
منم تو نی نی سایت هستم و دارم سرم رو میخارونم😆😆 عزیزم ب نظرت الان زوده که میگی مامانت اینا زود ...

اره ما نزدیکای صب میخابیم ولی خونه مامانم دیگ س ۱۲نصف شیم گذشته همه میگن واااااای ساعت دوازدهه زود میخابن😂😂😂

به همین سوی چراغ قسم کاربر قدیمی ام😃والا بوخودا   تیکر بارداریم نیست
چراا

بدبختم

داغونم

قراره بمیرم چندروز دیگه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا

چون دوست پسرم غرور بی جا داره میگه نمیخوام از بابام پول بگیرم واسه زن گرفتنم میخوام از اول مستقل باشم واقعا ام از نوجوانیش تا حالا از باباش پول نگرفته ولی خوب منم نمیدونم از کجا معلوم ک تا دوسال دیگ هنوز منو دوست داشته باشه

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
چرا

داغونم دارم میترکم از بدبختی

سرمم داره میترکه از گریه و فشار

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2740
شام چی خوردین عزیزم؟ 😉 فضول  هم خودتونین 🙁

بعد شام رفته بودیم.شام خونه خودمون ماکارونی خورده بودیم عزیزم

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....