2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم خداااا

180 بازدید | 12 پست

چی بگم دلم شکسته حرفی هم می مونه

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم شکسته..خیلی وقت هم هست دیگه حرف نمیزنم

عزیزم انشالله فقط خوشحال شی من فقط دارم حرص می خورم این چه دنیاییه

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
2731

خونه خالم هستم بدبختی خونمونو دارن درست می کنن چون داداشمو ابجیم پشت سرم حرف زدن نرفتم خونه برادرم رفتم خونه خالم 

خوشحال بودم یکم که امروز دیدم دختر خالم پشت سر من و مامانم با دوست پسر عوضیش حرف میزنن

دعا کردم خدا ازشون نگذره از هم جدا شن بی شرفا خاک بر سرشون

عزیزم انشالله فقط خوشحال شی من فقط دارم حرص می خورم این چه دنیاییه

ممنون گلم...ان شالله یه روز تو هم به هر چی میخوای برسی

حاجی...اصلن یه چیزی...ما نفهمیدم آخر قضیه چیه..ما دویدیم و نرسیدیم...یه عده نشستن و رسیدن!!
ممنون گلم...ان شالله یه روز تو هم به هر چی میخوای برسی

ممنون عزیزم من دیگه شوقی برای این دنیا ندارم خیلی ناراحتم

ای بابا اینجا هم کسی نیست عجب دنیاییه

2738

تحمل کنید تا خونتو بسازید

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
تحمل کنید تا خونتو بسازید

دارم آتیش می گیرم

دارم آتیش می گیرم

منکه این ۶ ساله مادرشوهرم میگه دوسندارم پیشم باشی

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
منکه این ۶ ساله مادرشوهرم میگه دوسندارم پیشم باشی

واست دعا میکنم دلت روشن شه چون میدونم چقدر بعضی حرفا آدمو داغون میکنه اما حداقل اون جلو روت میگه نه مثل من که پشت سر من و مامانم حرف زدن و الان من نمیتونم کاری کنم و دارم خودم خودمو میخورم

الان 4ماه گذشته
حل شده ؟

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست