2737
2734
عنوان

میشه امیدوار بود بهش

78 بازدید | 11 پست

بنظرتون پسری که همسن خودتون باشه،هر دوتون ۷۶ باشین،البته خدمت رفته باشه،سرکارم بره و خانواده ی خوبیم داشته باشه ،اینکه بگه قصدش شناخت برا ازدواجه ،میتونه واقعیت باشه؟ واینکه فقط پنج ماه از من بزرگتره موردی نداره؟کسی بوده شوهرش تو این سن ازدواج کرده باشه؟زیادی بچه نیست؟

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

درود 

باید روانکاویش کنید! 

یعنی اول خوب بشناسیدش! 

دروغگو از حرفهای متناقضش پیداست

در مورد دوست هاش و نشست و برخاستهاش تحقیق کنید.

و البته به دلتون یه مقدار اهمییت بدین ببینین او چی میگه. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درود   باید روانکاویش کنید!   یعنی اول خوب بشناسیدش!   دروغگو ...

مدت زیادی نیست که میشناسمش ولی اصلا حوصله ندارم وقتمو بزارم پای بچه بازی کسی،اعصاب این رابطه های بی ریشه و مسخره رو هم ندارم،من کلا با عقل تصمیم میگیرم،اگه یکم عقلم هشداربده نمیتونم دلی تصمیم بگیرم.

مدت زیادی نیست که میشناسمش ولی اصلا حوصله ندارم وقتمو بزارم پای بچه بازی کسی،اعصاب این رابطه های بی ...

پس بزاریدش کنار!!! اگر فکر می کنید رفتار بچگانه داره. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
پس بزاریدش کنار!!! اگر فکر می کنید رفتار بچگانه داره. 

رفتار بچگانه که نه،ولی خب بنظرم خیلی زوده براش حرفه ازدواج و این چیزا ...بیشتر دنبال سرگرمی و این چیراس،آخه یه پسر تو اون سن مگه میشه تو فازه ازدواج باشه!!!

رفتار بچگانه که نه،ولی خب بنظرم خیلی زوده براش حرفه ازدواج و این چیزا ...بیشتر دنبال سرگرمی و این چی ...

ببینید فرصت هارو بی جهت نسوزونید‌ بله ما پسر و دختر داریم متولد ۸۰ هستند اما بسیار کاری و اهل مسئولیتن و اگر ببینیدشون انگار سی سالشونه. مهم طرز تفکره طرفه اگر طرف مقابلتون حرفاش بیشتر بوی سرگرمی و تفریح میده هرکی باشه باید دورش خط قرمز بکشین! اما اگر پسر زحمت کشیده و عاقل هست بیشتر فکر کنید

2740
ببینید فرصت هارو بی جهت نسوزونید‌ بله ما پسر و دختر داریم متولد ۸۰ هستند اما بسیار کاری و اهل مسئولی ...

درسته متوجم ولی دختر فرق داره،دختر از همه لحاظ زودتر به بلوغ میرسه،ولی  پسری تو این سن میتونه واقعا مسئولیت پذیر باشه؟!من واقعا وقتشون ندارم که بخوام بشینم ببینم خوب از آب در میاد یانه ...اگه اونیکه میگه نباشه و من الکی یه مدت وقتمو تلف کنم واقعا برام گرون تموم میشه،چون از همین اول میدونستم که ممکنه همش چرت باشه

درسته متوجم ولی دختر فرق داره،دختر از همه لحاظ زودتر به بلوغ میرسه،ولی  پسری تو این سن میتونه و ...

بله پذیرش این مورد اگر به همت کنجکاوی و حوصله شما نباشه پر از ریسکه. اگر سنتون پایین تر هست بیشتر در زمینه اهدافتون کار کنید. کلاس برید حرفه ای یتد بگیرید و تا مجردید خوشی کنید. متاهی از چاله به چوله است البته نه برای همه! ولی خب بستگی به بخت بلند داره‌. ان شاءلله بختتون بلند

بله پذیرش این مورد اگر به همت کنجکاوی و حوصله شما نباشه پر از ریسکه. اگر سنتون پایین تر هست بیشتر در ...

ممنونم از راهنمایی و حرفای قشنگتون،زندگیتون پر از اتفاق های خوب.

ممنونم از راهنمایی و حرفای قشنگتون،زندگیتون پر از اتفاق های خوب.

سپاس