2737
2739
عنوان

من کنت مولاه ، فهذا علی مولاه

259 بازدید | 34 پست

عیدتون پیشاپیش مبارک😍😍😍😍❤❤❤❤

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

✅دانستنی هایی از #عید_غدیر🌸

۱. نام عید: عید سعید غدیر خم

۲. نام آخرین حج پیامبر: حَجه الوداع و حجة البلاغ

۳. تعداد زائران: تا ۱۲۰ هزار نفر

۴. علت تعداد زیاد: چون پیامبر اعلان کرده بود که همه بیایند

۵. روز واقعه: ۱۸ ذیحجه

۶. سال واقعه: دهم هجری قمری

۷. محل واقعه: غدیر خم

۸. معنای غدیر: برکه، آبگیر و گودالی در بیابان جحفه

۹. محل جحفه: دوراهی سر راه مکه و مدینه

۱۰ . علت وصف خم: چون آن برکه به شکل خم رنگرزان بوده

۱۱. نامهای دیگر عید غدیر: عید الله الاکبر، عید امامت، عید برکت، عید آسمانی، عید ولایت، عید خلافت، عید سادات، روز عهد و پیمان

۱۲. آیه غدیر: یا ایها الرسول بلغ ما انزل الیک من ربک (فی علی)

۱۳. نام سخنرانی پیامبر: خطبه غدیر

۱۴. سخن معروف پیامبر: من کنت مولاه فهذا علی مولاه

۱۵. دعای معروف پیامبر: اللهم وال من والاه و عاد من عاداه و انصر من نصره و اخذل من خذله

۱۶. علت مراسم غدیر: علنی و  عمومی شدن اعلان جانشینی علی علیه السلام

۱۷. نتیجه غدیر: اکمال دین، اتمام نعمت، رضایت خدا و ناامیدی دشمنان

۱۸. جواب مردم حاضر: بیعت همگانی حتی خلفاء ثلاثه با علی در طول سه روز

۱۹. معروفترین کتاب واقعه غدیر: کتاب الغدیر علامه امینی

۲۰. از مهمترین اعمال غدیر: اطعام مومنان که ثواب اطعام میلیونی دارد🌺🌷🌸🌼🌷🌹

#غدیر

#عید_غدیر

🇮

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🌷🌷🌷🌸🌸🌼🌼🌼🌸🌸🌹🌹🌻🌻🌺🌺🌸🌸🌷🌷🌹🌹🌼🌻🍃🌸🌷🌸🌻🌺🌻🌺🌺🎊🎊🎉🎉🎇🎇🎉🎉🎊🎊🎉🎉🎇🎇🎉🎉🎊🎊🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎆🎆🎆🎈🎊🎊🎉🎉🎇🎇🎊🎊🎉🎉🎊🎉🎆🎆🎍🎍🎊🎉🎇🎇🌸🌹🌻🌼🌺🌷🌻🌹🌼🌸🌷🌸🌻🌺🌻🌺🌻🌺🌺🌺🌺

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
عید شماهم مباارک    

😍❤

عید شمام مبارک هنوز ۵روز مونده

میریم پیشواز😎❤

2738
انشاالله ظهور امام زمان بچه ها از ته قلب برای حاجت همه و من دعا کنید 

انشاالله❤🙏🏻

🌷🌷🌷🌸🌸🌼🌼🌼🌸🌸🌹🌹🌻🌻🌺🌺🌸🌸🌷🌷🌹🌹🌼🌻🍃🌸🌷🌸🌻🌺🌻🌺🌺🎊🎊🎉🎉🎇🎇🎉🎉🎊🎊🎉🎉🎇🎇🎉🎉🎊 ...

❤😍❤😍❤

چندشنبه عیده؟ 

سه شنبه هفته ی دیگه عزیزم 

امشب تولد امام هادیم هس ..مبارکه💐💐💐💐💐

شنبه تولد ایشونه😍😍😍😍

چقد این روزا مبارکه

2706