2737
2739
عنوان

مرتیکه ی خائن😭😭😭😭😭

953 بازدید | 59 پست

اخه چرا چرا این مردا اینقدر خیانتکارن😭😭😭😭

ازچیزی که میترسیدم سرم اومد😭😭😭😭اخه بی وجدان من با اینکه بچه اینقدر دوست دارم ولی باز با مشکل تو کنار اومدم😭😭😭😭اخه این چه کاری بود کردی

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب ظاهرا شوهرت نازاس😐پ حق طلاقو داری.

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
2738

همونقدرکه مردافاسدشدن همجنسامونم فاسدترشدن،اگه اینهانباشن که واسه یه شام ویه کادو...خودشونونچسبونن به مردهای متاهل ،مردهامیخوان باکی به خانومهاشون خیانت کنن؟

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤

شوهرم نمازش قضا نمیشد قران میخوند حالا کارش به مشروب خوردن رسیده😭😭😭😭قبلا بهش شک کرده بودم ولی رفتارش چیزی نشون نمیداد تا اینکه امشب نزدیکی کردیم بوی الکل شنیدم بهش گفتم جون نیلو الکل مصرف کردی،بچه ها جون منو هیچوقت قسم دروغ نمیخوره توچشمام نگاه کرد گفت فقط یه ذره ته لیوان یه بار مصرف گاهی اوقات میخورم😢😢😢😢دنیا رو سرم خراب شد تا الان داده قول میده که دیگه نمیخکره ولی بهش اطمینان ندارم اخه چرا اینقدر بی جنبست😭😭😭

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
2706