2737
2739
عنوان

بیاین بگین چیکارکنم

94 بازدید | 12 پست

منطقه ما رسمه که خانواده داماد چندتا گوسفند بدن خانواده عروس سه شنبه عروسیمه خانوادم خیلی چرت وپرت درمورد شوهرم میگن چون بابای شوهرم گفت من گوسفند نمیدم من سه روزه با شوهرم اختلاف دارم نمیدونم چیکار کنم از این طرف هم خانوادم دعوام میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شوهرم مهمه اینم که بگن بهم احترام گذاشتن رسم بجا اوردن هم مهمه

۱۰۰ % باهات موافقم.ما رسم گوسفند نداریم ولی رسم داریم اصلاح اول عروس با مادر شوهره.هر عید ی عیدی باید مادر شوهر بده تو سیسمونی و جهاز چیدن کمک کنن و خیلی چیزای دیگه ولی خانواده شوهر من هیچ کدوم رو که به جا نیاوردن هیچ حتی شب عروسیمون با اینکه همه خرجو شوهرم داده بود۲ تا سکه ای که بهمون کادو دادن هم از شوهرم گرفتن حتی کادوی پاگشا ۲ تا قالیچه کهنه بهم دادن یا پتویی که مامانم برا اولین بار که دعوتمون کرده بودن برده بود رو ندادن و خیلی چیزای دیگه....اما ما ۵ ساله داریم زندگی میکنیم هیچی هم نشده.پدر شوهر میلیاردر من تا حالا ی هزاری به من عروس و نوش نداده و همیشه ازمون چند ملیونی کندن.پس سخت نگیر سر این موضوعات همه اینا میگذره فقط نذار بین شوهرت و خانوادت اختلاف پیش بیاد

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

خب اون مراسمات رو انجام ندین باباجان گرونیه ،

مگه گوسفند ارزونه؟ یکم از مخارج کم بشه هیچ عیبی نداره.

بعدم شما و شوهرت کاری به کار خانواده ها نداشته باشید عروسی برگزار میشه و از  این جر و بحثا خاطره بد میمونه براتون