2737
2734
عنوان

خانوما رفتار با همسایه

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 35 پست

اخ خواهر داغ منو تازه کردی نصیحت خواهرانه میکنم باهمسایه فقط درحد سلام وبس   چون من به همسایه اعتماد کردم مثل خواهر خودم حسابش کردم بهم خنجر زد با اینکه مثل دوتاخواهر بودیم چشمش دنبال شوهرم بود خداروشکر شوهرم گفت با این عفریته قطع رابطه کن  بی چشم رو بهم میگه شوهرت خوشکل وجذابه یه شب بهم نمیدیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چه نظر حواسمو جمع کنم راستی ی خانومه هم هس ک شنیدم اونکاره اس میترسم 

ببین نمیشه اعتماد کرد دیگه،مردم وضعشون خرابه...

تو فقط در حد سلام و خداحافظ بمون باهاشون...

حالا یهو میبینی واقعا یه خونواده ای پیدا میشن که از همه نظر نزدیکن بهتون اخلاقی فرهنگی روانی میتونی بیشتر معاشرت کنی اما در کل شیش دنگ باش...مثلا سر سنگین باشید رو ندید که سوارتون میشن...

چونان چوبی در آستینم کرد روزگار؛که معنی سکوت تلخ مترسک را فهمیدم...
اخ خواهر داغ منو تازه کردی نصیحت خواهرانه میکنم باهمسایه فقط درحد سلام وبس   چون من به همس ...

جدی؟ داغ دل منم تازه کردی،اومدم خونه بابام مهمونی ولی دلم اونجاست،شوهرم واقعا خوبه و عاقل واسه همین ارومم،اما اون زن میگه شوهرت خوشتیپه خیلی ،خیلی واسه شوهرم هلاکه

2731

اگه غریب هستی بهتره یه مدت نه خیلی صمیمی بشی نه خیلی خودتو بگیری که اونا خودشون رو نشون بدن ببینی چه جور آدمایی هستن و جنبه دارن یا نه،بالاخره اونجا تنهایی و اگه همسایه خوبی داشته باشی که مواقعی که نیاز به کمک پیدا میشه کمکت کنن بد نیس

جدی؟ داغ دل منم تازه کردی،اومدم خونه بابام مهمونی ولی دلم اونجاست،شوهرم واقعا خوبه و عاقل واسه همین ...

من شوهرم بارها بهم تذکر داده بود گفت زنه ساعت دوظهر دم حیاط ابپاشی میکنه منتظره کی شوهرم بیاد از سرکار اخه چندبار ازمن سوال کرد شوهرت ساعت چند میاد از سرکار منه ساده امار زندگیموبهش میدادم تا اینکه اونروز اینحروف روجلوم زد شوکه شدم به شوهرمگفتم گفت همش تقصیر خودته چندبار بت میگم باهمسایه گرم نگیر 

من شوهرم بارها بهم تذکر داده بود گفت زنه ساعت دوظهر دم حیاط ابپاشی میکنه منتظره کی شوهرم بیاد از سرک ...

همسایه ما توی بیمارستان امور مالی کار میکنه،منه خر باهاش دوستم ،زنگ زدم که این آمپول  ترکیبیه،گفت به کی میخوای بزنی گفتم شوهرم ،تو صدم ثانیه اومد دم در،بلند داد زد اقای فلانی اومدم امپولتونو بزنم😳من شوکه شدم خشکم زد اومد زد و رفت من هنوز گیج دم در ایستاده بودم،فردا منو دید و از شوهرم تعریف کرد و گفت چه اندامی چه عضله ای،ماشالله خیلی خوشتیپه،شوهرش فوت شده بعدا شنیدم به خواستگارش جواب رد داده،بهم گفت مثل شوهرت تو نبود کهو.....

2740
من شوهرم بارها بهم تذکر داده بود گفت زنه ساعت دوظهر دم حیاط ابپاشی میکنه منتظره کی شوهرم بیاد از سرک ...

تازه همیشه هم کشیک میده شوهرم کی میاد تا کمر خم میشه از پنجره که تو کوچه رو نگاه کنه،و بلند بلند حرف میزنه و میخنده واسه جلب توجه،فقط حرص میخورم نمیتونم بهش تهمت بزنم اونم عین خیالش نیس،برای هر چی میاد جلوی در  ،دقیقا زمانی که همسرم هس،اونم بدون شلوار با دامن که پاهاش معلومه

تازه همیشه هم کشیک میده شوهرم کی میاد تا کمر خم میشه از پنجره که تو کوچه رو نگاه کنه،و بلند بلند حرف ...

ولی من کاری کردم که دیگه جرات نکنه حرفشو تکرار کنه یه روز که باشوهرش دیدمش به شوهرش گفتم بهبه اقای فلانی بابا زنای خیابون از تیپت تعریف میکنن بعد روبه زنه گفتم مواظب شوهرت باش ندزدنش   البته از شوهرم اجازه گرفتم واین حرف روزدم اخه برامون ارامش نذاشته هی به بهونه های مختلفی وقتی شوهرم خونه س میاد خونمون

اخه یکیشون خیاطه دوس دارم ازش یاد بگیرم 

ببین عزیزم اگه سر راحت میخوای اعصاب آروم میخوای با همسایه ها گرم نگیر وسلام

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
2706