2733
2739
عنوان

به نظرتون من کار اشتباهی میکنم؟

366 بازدید | 64 پست

من به کسی که دوسش دارم گفتم سرویس طلا نمیخوام برای عروسی

مهریه سکه طلا نمیخوام عروسی مفصل نمیخوام حتی حاضرم ساده ترین حلقه بازارو بخرم و بندازم دستم اگه نباشه همونم نمیخوام

اونم از من جهیزیه نمیخواد بهم گفته پدر و مادر چه گناهی کردن باید کلی تو قرض بیوفتن و جهیزیه بخرن واسه دخترشون

نمیدونم چرا هیچوقت ادم مادی نبودم حالم از اینکه بخوام خودمو بفروشم بهم میخوره

به خالم گفتم باهام بحث کرد گفت اشتباه میکنی نباید انقد ارزشتو بیاری پایین ولی من ازدواجایی رو میبینم اطرافم که بیشترین سکه رو گرفتن بهترین عروسی رو گرفتن اما خوشبخت نشدن و حتی جدا هم شدن و نتونستن حتی یه سکه رو بگیرن 

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مسلما با این اوضاع مردامون اشتباه کردی چون مردا کافیه اینجوری باشون راه بیای سرت سوار میشن..

اما بستگی ب آدمش داره ، چون جالبه بگم من خودمم ب نامزدم همیشه میگم خوشم نمیاد از این چیزا😄

از دخترای مادی هم خوشم نمیاد..من و نامزدم ب تنها چیزی ک توجه داریم عشقیه ک بینمونه..شرطی ندارم واسش مگ چ گناهی کرده پسره..

من دیگه نیستم کاربریو لغو میکنم خدا یارتون باشه🌻

همه ش خوبه بجز مهریه. اگه مهریه نمیخوای حتما محضزی لااقل تمام حقوق برابرو. بگیر. ادم از فردای خودش خبرنداره. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

منم به نامزدم سخت نگرفتم اونم همین طور

چون خوب می شناسمش

هر وقت هر پولی داشته حتی تو دوستیمون برا من خرج کرده 

الانم اگه پول داشت بهترین چیزارو برام می خرید ولی وقتی نداره منم بهش سخت نمی گیرم که مجبور بشه قرض بکنه

اجازه هم نمی دم کسی حرفی بزنه نه از خونواده ی خودم نه از خونواده ی اون

2706