2733
2734
عنوان

خانومای خونه دار راهنمایی میخوام

169 بازدید | 23 پست

سلام من باقالی گرفتم دون کردم پوستشم کندم بعدش گذاشتم فریزر

خوب

حالا میخوام بپزمشون هرچقدرم روحرارت باشه حتا دوساعت بازم انگار خامه

چیکار کنم

روش فریزم اشتباه بوده ؟ایا؟

یا روش پختنشو بلد نیستم؟

اخه حیفه کلی باقالی و بریزم دور 🤨

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

باید ی کوتاه مدت تو آب جوش میجوشوندی بعد فریزر میکردی

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم همشونو دربیار بزار تو زودپز 

بعد بسته بندیشون کن تو فریز

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
2728
2740
باید ی کوتاه مدت تو آب جوش میجوشوندی بعد فریزر میکردی

الان راهی هست که بپزه

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
بنظرم همشونو دربیار بزار تو زودپز  بعد بسته بندیشون کن تو فریز

امتحان میکنم ولی چشمم اب نمیخوره

2706