2733
2734
عنوان

عشق های دوران نوجوانی

| مشاهده متن کامل بحث + 2420 بازدید | 36 پست

ما نمیتونیم ازت بخواییم بش فک نکنی چون تا خودت نخوایی نمیشه

فقط میتونم بگم همه از این عشقا داشتیم بخاطرش خودکشی کردم ازخونه فرار کردم عاشقش شده بودم و الان اصلا اسمشم یادم نمیادهرچی فک میکنم!!!!،عاقل باش اگه دوسش داری داشته باش ولی کاری نکن که بعدا عواقبش رو ببینی فقط ابروی خانوادت فک کن

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاملا تو سن شما این مسائل طبیعی هست .هیجانات روحی زیاده و هورمونهای هیجانی و بلوغ فعالیت زیادی دارند 

اینکه اینطوری عاشق بشی بد نیست خودتو سرزنش نکن اما فقط در حد هیجانات  گذرا بهش بپرداز 

به همین نسبت هم دو روز دیگه عاشق کس دیگه ای میشی و این روند ادامه داره 

سعی کن ورزش کنی و وقتت رو با یک کار یا هنر پر کنی 

کمتر تنها بمون با همسن و سالهات  معاشرت کن 

کارهایی مثل شنا، کارتینگ، پارک آبی،... انجام بده هیجاناتت تخلیه بشه

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
بله میدونم هورمونه 😢😢😢فقط نمیدونم چیکارشون کنم 

کاری نمیشه کرد ی کم درد عشق میکشی بعدم یادت میره.این دورانیه که هممون گذرندیم.حالا شما اگه خیلی روت فشاره برو پیش روانشناس

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
گلزار 😳😳😳😂😂😂😂نه معروف نیست 

اگه معروف نیس ...  میشه یه کاری کردآااا ، صبر کن ۵ سال دیگه بگذره اگه دیدی هنوزم دوسش داری مخشو بزن ازدواج کن😆

شاید باورتون نشه ولی آدم به بدبختی هم عادت میکنه ... 
2740
ما نمیتونیم ازت بخواییم بش فک نکنی چون تا خودت نخوایی نمیشه فقط میتونم بگم همه از این عشقا داشتیم ب ...

بله اما همش احساس گناه میکنم  ناراحتم ممیشم بهش فکر میکنم 

کاملا تو سن شما این مسائل طبیعی هست .هیجانات روحی زیاده و هورمونهای هیجانی و بلوغ فعالیت زیادی دارند ...

اخه من وقتی اینکارارو هم میکنم بهش فکر میکنم 😳😳😳😔😔😔

اگه معروف نیس ...  میشه یه کاری کردآااا ، صبر کن ۵ سال دیگه بگذره اگه دیدی هنوزم دوسش داری مخشو ...

موضوع همینه دیگه طرف خودشم بخواد بیاد خواستگاریم من نمیتونم ازدواج کنم چون خانوادم مخصوصا مادرم عمرا اجازه بده 

اخه من وقتی اینکارارو هم میکنم بهش فکر میکنم 😳😳😳😔😔😔

خب طبیعیه این کارها جای  عاشقی رو نمی گیره اما باعث میشه شما انرژیت تخلیه بشه ، کم کم فکرت معطوف به کار دیگه ای بشه و بتونی از کارهای دیگه مثل ورزش و هنر و ... هم لذت ببری 

منم این روزهای شمارو تجربه کردم 

میگذره 

اما هرچی بیکارتر باشی و بیشتر خیالبافی کنی در موردش ممکنه افسرده بشی

موضوع همینه دیگه طرف خودشم بخواد بیاد خواستگاریم من نمیتونم ازدواج کنم چون خانوادم مخصوصا مادرم عمرا ...

مادرت درست میگه 

الان قطعا وقت ازدواج شما نیست 

خودت چند سال دیگه میبینی چقدر معیارهات عوض شده

خب طبیعیه این کارها جای  عاشقی رو نمی گیره اما باعث میشه شما انرژیت تخلیه بشه ، کم کم فکرت معطو ...

مرسی حتما اینکارارو انجام میدم امیدوارم تاثیر گذار باشه 😘😘😘