2737
2734
عنوان

کسی دکتر زنان مشهد سراغ داره که غیر قانونی جنین سقط کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12995 بازدید | 83 پست
نه من داداش ندارم

اهان اخه چندروز پیش یه نفرمثل شماعقدبود گفت میخواد سقط کنه توخونه جلو داداشاش وقتی شوهرش میاد روسری میپوشه فکر کردم همونی ..گناه داره دیگه سقطش نکن

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه خبر خوندم گفته بود روزانه ۱۰۰۰ مورد سقط چنین تو ایران اتفاق میفته آخه چراااا

منم دیدم،بخاطر اینکه صیغه فکرکنم زیاد شده،بعدشم نوشته بود خیلیا سر اینکه اون جنسیتی که میخوان نشده سقط کردن،آمار خیلی ازین بالاتره

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اره ولی بابای من نمیدونه که اگه بفهمه دیگه خونه راه نمیده من و

خب برودنبالش یه جایی پیداکنه درکت میکنم خیلی بده خانوادهای ماهم مثل شما تعصبی هستن

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
2728

اشتباه نکن عزیزم

این هدیه خداست

حیفه

میدونی چند نفر الان آرزو دارن بچه تو رو تو شکم داشتن

این کارتو یعنی ناشکری

بعد سقط عمدی خیلی عوارض داره

اونم شکم اول

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

دیدیم سنت کمه..

و اینکه دوست داشتی بچه تو نگهداری

چون از رنگ چشم سوال کردی

اگر نمی خاستی چرا تا نه هفته گزاشتی رشد کنه..

حالت نمیدونم چی شده

شاید به مشکل خوردی 

اما حتما با یه بزرگتر دلسوز مشورت کن

نه اینجا

از اشناهاتون 

چون اون شرایط رو بهتر میدونه

بعد تصمیم بگیر

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
نه اصلا چه مشکلی.؟به هیچ عنوان نمیتونی نگهش داری حیفه؟من چون بچه کوچک داشتم وشاغل بودم نتونستم نگهش ...

نه واقعا نمیتونم خانواده ها دیوونمون کردن 

هرزمون دعواس ینی باورت نمیشه با شنیدن این خبر حتی لبخندم رو لبشون نیومد فقط سرکوفت فقط سر کوفت

..
2740
اشتباه نکن عزیزم این هدیه خداست حیفه میدونی چند نفر الان آرزو دارن بچه تو رو تو شکم داشتن این کا ...

الان شما تو وضعیت من نیستین نمیتونین درکم کنین من دارم از دست خونوادم و خونواده شوهرم دیووانه میشم 

من فقط ۱۶ سالمه خب یکمم برا خودمم زود بود اما خب از دستمون در رفت 

..
دیدیم سنت کمه..  و اینکه دوست داشتی بچه تو نگهداری چون از رنگ چشم سوال کردی اگر نمی خاستی ...

اوهوم میخاستم نگهش دارم چون واقعا دوسش دارم اما تحمل اینهمه حرف و ندارم دیگه خسته شدم اگه بابام بفهمه قید من و میزنه پدر من کسیه که رو این چیزا خیلیییی تعصب داره و یجوری فکرش خیلی قدیمیه ما مشهد هستیم اما تو خود مشهد نه ی روستای ۱۵ کیلومتری مشهد الان این خبر و پخش کردن و باعث بی ابرویی شده مردم ی چی میگن خانواده شوهرم ی چی خانواده خودم ی چی من دیگه نمیتونم

..
2706