2733
2739
عنوان

یه اتفاق خیلی ترسناک . عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشیم افتاد تو چاه    

عیبی نداره گوشی داداشم هی میفته تو چاه یبار کلا در نیومد دوسه بار در اومد و سوخت کار نکرد جدیدشو خریدن شوورت میخره فدا سرت😁😁😁😁😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
صفحه اول:اتفاق بد چند صفحه بعد:تو دستشویی این اتفاق افتاد صفحه دهم وقتی داشتم جیش میکردم ...

عزیزم عقده ندارم دلهره گرفتم   

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
2728
عیبی نداره گوشی داداشم هی میفته تو چاه یبار کلا در نیومد دوسه بار در اومد و سوخت کار نکرد جدیدشو خری ...

شوور ندارم که   

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
2740
قضیه چیه 😯

😂

چه میدونم، میان تاپیک بزنن، چند صفحه طول میکشه داستان اصلی رو بفهمیم

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
اشکال نداره یه 150 تومنی رفت تو پاچه ت

وای نگو   

چندتا سوال 

مگه باتريش ادش جدا بود كه اون رف ولى گوشى موند؟

دوم الان با چى اومدى نت؟

سوم من اگه گوشيم بيفته تو چاه ديگه درش نميارم چطور بهش دست ميزنى؟

چهارم واقعا چرا با گوشى ميريد تو دست شويى حال بهم زن ترين كار دنياس

پنجم الان اين كجاش ترسناك بود؟

همينه كه ميگن تلفناى همراه از خود توالت ها هم كثيف ترن

خداروشكر هيچ وقت گوشيه كسى رو لمس نميكنم اه اهههه

دیگه با گوشی نرو دستشویی

تو جیب شلوارم بود 

2706