2737
2734
عنوان

یه اتفاق خیلی ترسناک . عشقم

622 بازدید | 52 پست

آخ آخ هنوز دارم میلرزم از وحشت شما اگه بودید چیکار میکردید تو اون وضعیت   خیلی ترسناک بود     

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰

نترس نترس نترس بچه جون

کلاه# قرمزی#

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی

گوشیمو خاموش میکردم

در اتاقمو قفل میکردم

میرفتم زیر پتو

میخوابیدم

چیشده چیشده هم واسه تاپیکی که شروعش با استارترشه و تموم شدنش با خدا رو دنبال نمیکردم

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

گلاب به روتون رفته بودم دستشویی   اونجا این اتفاق افتاد 

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
2738

ووووواااي وااااقعا اونجووي شد؟من جات بودم بي وقفه جيغ ميزدم و ميدوييدم تو خوب طاقت اوردي

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2706