2737
2734
عنوان

پسرمو امروز بردم برا ثبت نام مهد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 27 پست

الکی گفته پسر ۴ ساله منم نمیتونه بر عکس بشمره .الکی روی بچه عیب گذاشته که مثلا ما میتونیم خیلی راه بندازیم .بچه الان فقط نیاز به بازی وتفریح داره .ولی مهد خوب هم کمک کننده هست .من پسرم دو ماهه میره خانه خلاقیت رو رفتارش با بقیه بچه ها خیلی تاثیر خوبی گذاشته وحرف گوش کن تر شده .وانرژیش هم تخلیه میشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدا فقط خواسته کلاس کاری مهد خودشون رو بالا ببره و شمارو ملزم به ثبت نام بکنه😕والا دانش آموز پایه سوم من نمیتونست اعداد رو برعکس بشماره چه برسه بچه سه ساله.من پسرم سه سالشه اعداد رو بلده اما درهم نه به ترتیب شمارش

بچه ها سلام...🙋‍♀️
والابخدا،منبا۲۵سال سن کلی تمرکزمیکنم تایادم بیادمعکوس بشمارم😂😂😂

من برا اینکه خوابم ببره اعدادو برعکس میشماردم

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
2728
روش جالبی بود،تأثیرگزارم هست/؟

آره چشمامو میبندم از صد به پایین میشمارم

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
2738

استارتر‌ عزیز من مربی پیش هستم نداشتن تمرکز تنها سرکلاس هست که مشخص میشه 

و اگه اون خانمی که از پسر شما تست گرفته بود اینقد اطلاع داشت که یک بچه سه سال و نیمه به طور طبیعی زمان تمرکزش زیر ۳دقیقه هست همچین حرفی نمیزد‌

و همچنطور آموزش اعداد به هیچ عنوان اینطوری که این خانم از بچه شما خواستن نیست بچه ها قبل از مدرسه مفهوم اعداد رو یاد میگیرن نه اینکه فقط شمارش اونم برعکس آخه به چه درد یه بچه میخوره که بتونه اعداد رو برعکس بشماره یا نه

و اینکه حافظه کوتاه مدت در همه بچه ها ظعیفه بخاطر همین مربی یه چیزی رو که می‌خواد آموزش بده باید بارها و بارها تکرار کنه

خلاصه اینکه نگران نباش محض کلاس کاری خودش روی بچه شما انگ زده 

اگه من بجای شما بودم تحت هیچ شرایطی بچم رو اینجا نمیبردم 

اگه شاغل نیستی چرا بچه ات رو میخوای بزاری مهد بزار سن پیش دبستانی که رسید بعد ببرش اونم پیش دبستانی های ببر که زیر نظر آموزش و پرورش هستن نه بهزیستی

زندگی را باید زندگی کرد .........
یه دکتر ببر که خیالت راحت بشه

دکتر که نبردم  ولی یه اشنای کاردرمان داریم که گفتن برعکس شمردن برا این سن زوده ..نقاشی ضعیف  هم مشکل خاصی نیست 

. واینکه گفتن مدیر مهد خیلی کلی از بچه سوال پرسیده