2737
2739
عنوان

داداش دارا کمک...........

5545 بازدید | 123 پست

داداشم 28 سالشه. خیلی مهربون و با ادبه. واقعا دوسش دارم. اگه یک روز نبینمش دلم براش تنگ میشه. اخه خودم تو بزرگ کردنش خیلی کمک کردم. خودشم قدرشناسه. چشم و دلش پاکه. منم محرم اسرارشم. 

مجرده. چند وقت پیش فهمیدم ی گوشی ساده داره . هرچی بهش گفتم ناقلا خبر مبریه ,گفت  نه آیجی. مطمئنم تا حالا دوست دختر نداشته. فقط یبار عاشق دختر عموم شد که اون قبولش نکرد.

میدونم کارم زشت بود ولی قایمکی رفتم سر گوشیش. سه چها تا از شماره هایی که زنگ زدو تو گیشم ذخیره کردم.همشون ازین زنای پولی بودن.   

خیلی ناراحتم. از دیشب خوابم نبرده. میدونم که تا حالا رابطه نداشته,چون خانوم یکی از دوستای صمیمیش بهم گفت که شوهرش گفته. خودمم مطمئنم نداشته. ولی مث اینکه میخواد بره دنبالش. چیکار کنم؟ تپش قلب گرفتم. عصبی شدم. به روش بیارم؟ به مامانم بگم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس لطفا دیگه از لفظ چشم و دلش پاکه استفاده نکن 

خب عزیزم اگر شرایط ازدواج داره براش برید خواستگاری 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
2738
2706