2733
2739
عنوان

دوستای کرجی یه لحظه می آیید

| مشاهده متن کامل بحث + 107 بازدید | 19 پست
از عظیمیه میخوای بری مارلیک؟؟جیغ میزنی فرار میکنی که دو روزه... خیلی جای شلوغیه. همه جور ادم اونجاه ...

ممنون باشه.

داشتم تو آگهی های دیوار می گشتم. می دونم که هیچ ارزونی بی علت نیست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مونا جونم خوبی😁 عزیززززم 😘😘😘

سلام عزیزم خوبی پاریس جون دکتر زنان خیلی خوب بلدی بهم معرفی کنی با دکتر کلیه و مجاریه ادراری ممنونت میشم عزیزم⁦❤️⁩

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
سلام عزیزم خوبی پاریس جون دکتر زنان خیلی خوب بلدی بهم معرفی کنی با دکتر کلیه و مجاریه ادراری ممنونت ...

مونا جونم دکتر خودم مژگان جهانفر بود تو گوهردشت نیکامال.

دکتر کلیه هم دکتر عرب خیلی خوبه چهارراه طالقانی به سمت نمایشگاه کتاب بهمن اونجاهاست مطبش.

جفتشون تو نت هست آدرس دقیقشون

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2728
مونا جونم دکتر خودم مژگان جهانفر بود تو گوهردشت نیکامال. دکتر کلیه هم دکتر عرب خیلی خوبه چهارراه طا ...

دست گلت درد نکنه عزیزم😘

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری