2726
عنوان

دوستای کرجی یه لحظه می آیید

105 بازدید | 19 پست

مارلیک جز کرجه یا تهران؟؟

دارم دنبال خونه برای اجاره می گردم.

توی دیوار زده مارلیک کرج 

ولی هرچی تو گوگل سرچ می کنم تهران شهربازی بتزی نو را نشون می ده.

مارلیک اسم دیگه ای نداره؟؟؟؟

ممنون می شم جواب بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پاریس جون  خوب اطلاعات داره و خوب میتونه کمک با راهنماییت کنه تمام مناطق و جاهای کرج رو خیلی خوب بلده

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

پاریس جون خوبی عزیزم یادته تازه اومده بودم کرج چقدر کمک و راهنماییم میکردی ⁦❤️⁩😘

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
فردیس را مطمئنم مال کرجه . فکر کنم گوگل شوخی اش گرفته. فردیس هم زده جز تهران. 

فردیس که مال کرجه. ولی جاده ملارد طرف فردیسش رو کرجه و طرف اندیشه رو تهرانه. مارلیک همون حوالیه. ولی نمیدونم اینور جاده است یا اونور

تاحالا اونجا زندگی کردی؟قبلا کجا بودید؟اول اینو بگو😊

اول ازدواجمون دو سال کرج بودیم. ولی محله خوبی بود. عظیمیه. کنار پل آزادگان. پر از مغازه و البته شوهرم هم توی دادگاه کار می کرد و دائم نگران سرقت و مواد مخدر و سگ ها و غیره بود. ولی الان با این ا ضاع اقتصادی مجبوریم بریم محله های ارزون و نگرانی خودم هم زیاده. 

نظر شما چیه. 

چه جالب. یه جاده وسط دو تا استان

آخه اول که جدا شد شهریار هم رو البرز بود. ولی شهریار اعتراض کرد و رو تهران شد و جاده رو مرز دو استان کردن. ولی شهریار ضرر کرد به نظرم کرج بعد از استان شدنش خیلی پیشرفت کرد

اول ازدواجمون دو سال کرج بودیم. ولی محله خوبی بود. عظیمیه. کنار پل آزادگان. پر از مغازه و البته شوهر ...

از عظیمیه میخوای بری مارلیک؟؟جیغ میزنی فرار میکنی که دو روزه...

خیلی جای شلوغیه. همه جور ادم اونجاهست. چون خونه ارزونه هرکسی با هر درآمدی اونجاست. خلاف و خلافکار هم زیاد داره .

اندیشه بری که خیلی بهتره باز.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
پاریس جون خوبی عزیزم یادته تازه اومده بودم کرج چقدر کمک و راهنماییم میکردی ⁦❤️⁩😘

سلام مونا جونم خوبی😁 عزیززززم 😘😘😘

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706