2733
2734

سلام بچه ها،دکتر بهم گفته باید ای وی اف کنم برای بار سوم ،دفعه ی اول همه ی هزینه هاشو شوهرم داد ،بماند که بعد منفی شدن جواب چقدر سرکوفت ۳میلیونی که خرج کرده بود روبهم زد دفعه ی دوم هم بابام داد،حالا برای این دفعه شوهرم میگه من نمیدم با این که میدونم کم کم ۵۰ میلیون تو حسابش داره،بهم میگه ببین چیکار کردی که خدا بهت بچه نمیده  منم هیچ پولی نداشتم دیروز با خودش رفتیم حلقه ی ازدواجم ویه انگشتر دیگه داشتم رو فروختیم شد ۶ میلیون بهش گفتم بریم حداقل یه حلقه نقره ارزون بگیریم که دستم خالی نباشه،وای نمی دونید وسط خیابون چه معرکه ای گرفت بلند بلند میگفت من نمیتونم بخرم مگه انگشتر تو به خاطر من فروختی مشکل خودته،خیلی دلم شکست،بهش گفتم چرا این طوری میکنی انقدر زخم زبون نزن یا کمکم بکن یاطلاقم بده ،میگه تو طلاق میخوای باشه طلاقت میدم خودت میخوای دیگه دیگه نتونستم جلوی گریه مو بگیرم باهاش قهر کردم واومدم نامرد حتی دنبالمم نیومد

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيز دلم بميرم برات😢

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2740

راست ميگه طلاق بگير و ازدواج كن دوباره.با يه ادم درست.اين رسما عوضيه.البته ببخشيدا

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه از وجود همچی مردی میخای چیکار 

بذار تخم و تَرَکه ش منقرض بشه 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

اگه خانوادت پشتتن باهاش نمون. بچه دار هم بشی بابای خوبی نمیشه. باورکن پشت و پناه خوبی نه برای تو نه برای بچه میشه. اون بچه رو هم میاری این دنیا اسیرش میکنی. نکن خواهر به خودت رحم کن

اگه خانوادت پشتتن باهاش نمون. بچه دار هم بشی بابای خوبی نمیشه. باورکن پشت و پناه خوبی نه برای تو نه ...

اره پس فردا سر پوشك و شير خشك خريدن چه دعواها كه نكنه.