2733
2739

سلام ممنون بابت سایتتون

خوب و بد داریم همگی وقت میگذرونیم اینجا و خوبیهاش از بدیهاش بیشتره 

میشه نکات خوبی رو یاد گرفت و درد دل کرد

خواستم ازتون بخوام اگر میشه روی پروفایلی که با هر پست ظاهر میشه مرد یا زن بودن کاربر قید بشه

گاها خانمها با لحن دوستانه همدیگه رو خطاب قرار میدن و صحبتهایی میشه که بعدا با فهمیدم آقا بودن کاربر باعث شرمساری میشه 

حداقل یا ملزم کنید عکس آقا در پروفایل باشه یا کلمه مرد 

منظورم اون خلاصه مشخصات هست که در هر پست برنگ زرد یا صورتی میاد

ممنون میشم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

دوستان میشه خانم تهرانی رو تگ کنید

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

@مونا_تهرانی    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اکثر اقایون با اسم زنونه تو سایتن این روش چیزی رو تغییر نمیده ..بنظرم شما زیاد با همه قاطی نشو ک شرمسار نشی وگرنه هزارتا مرد اسم زنونه گزاشتن و میان چت میکنه خودشونم ب مردبودنشون شک میکنن 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
اکثر اقایون با اسم زنونه تو سایتن این روش چیزی رو تغییر نمیده ..بنظرم شما زیاد با همه قاطی نشو ک شرم ...

من شرمسار نشدم و قاطی هم نشدم 

اونکه با اسم زنانه میاد مریضه ولی کسیکه نوشته مرد هست ولی در پستها مشخص نیست و خانمها قربون صدقه ممنکنه برن و خودشون اذیت و خجالت زده شن منظورمه

اصلا مشکل شما چیه

من شرمسار نشدم و قاطی هم نشدم  اونکه با اسم زنانه میاد مریضه ولی کسیکه نوشته مرد هست ولی در پس ...

والا من مشکلی ندارم ..ولی اینی ک شما گفتی مشکل جدی نیس این سایت عمومیه و همه میتونن تبادل نظر کنن..اونایی هم ک قربون صدقه میرن خوب میدونن ک اون اقا کاربر مرد هست ..من از سال ۸۹ تو سایتم تا حالا هیچ اقایی برا من مزاحمت ایجاد نکرده چون خودم اینجوری میخام..اونایی هم ک میبینی قربون صدقه میرن خودشون میخان ..

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
والا من مشکلی ندارم ..ولی اینی ک شما گفتی مشکل جدی نیس این سایت عمومیه و همه میتونن تبادل نظر کنن..ا ...

نه من بارها دیدم یدفه کاربرا میگن بچه ها استارتر مرده و همه خودشونو جم و جور میکنن

منم مشکلی برام پیش نیومده و فک نکنم کسی بخواد مشکل واسش پیش بیاد 

2738
والا من مشکلی ندارم ..ولی اینی ک شما گفتی مشکل جدی نیس این سایت عمومیه و همه میتونن تبادل نظر کنن..ا ...

ولی اینو راست میگی که بعضی خانما از روی قصد اقایونو قربون صدقه میرن بارها برام پیش اومده جلوی چشمم که میگم!!

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
ولی اینو راست میگی که بعضی خانما از روی قصد اقایونو قربون صدقه میرن بارها برام پیش اومده جلوی چشمم ک ...

آدم مریض همیشه هست

آدم مریض همیشه هست

بله دقیقا مخصوصا تو این سایت پره

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

ممنون از همتون

ولی اینو راست میگی که بعضی خانما از روی قصد اقایونو قربون صدقه میرن بارها برام پیش اومده جلوی چشمم ک ...

اره بابا هزار بار دیدم با چشم خودم..کرم از خوده درخته .

اره بابا هزار بار دیدم با چشم خودم..کرم از خوده درخته .

بعد میگیم تو که شوهر داری یا اینجا زشته میگن ب تو چه😐واقعام داریم ب کجا میریم😐

2706