2733
2739
عنوان

شیرم کم شده😭😭😭

4660 بازدید | 26 پست

سلام شب بخیر من پنجاه روزه زایمان کردم، تا پنج روز پیش سینه هام از شیر زیلد سفت میشد شیرم سرریز میشد و کل لباسم خیس میشد، الان پنج روزه که سینه هام شل شل شده، شیر دارم ولی مثل سابق نه😭😭😭خانما آدم تا پایان دو سالی که شیر میده سینه اش سفت میشه؟الان شرایط من نرماله؟شما تا کی سینه تون سفت میشد؟ چکار کنم دوباره شیرم مثل سابق بشه؟بچه ام هم روزی حداقل سه بار پی پی میکنه و وزنش خوبه

ممکنه به پریود ربط داشته باشه؟آخه روز چهل و دوم پریود شدم، بچه ام هم کمتر تو این مدت شیر خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اوایل زایمان شیرم زیاد بود جوریکه لباساهم همش خیس بود..

ولی بعد یه مدت شیرم کم شد مجبور شدم شیرخشک شروع کنم..الانم خیلی خیلی کمه شیرم دخترم ده ماهشه هنوزم شیرخشک میدم..ولی شیرم خیلی کمه و سینه هام همش شل  اصلا سفت نمیشن..البته مال من ارثیه خواهرامم همینجور بودن کلا کم شیریم

2738

منم یه جا خوندم ممکنه به پریود ربط داشته باشه.منم دوهفته ست اومدم خونه بابام.مسافرت.دخترم مریض شد وکلی استرس و نگرانی داشتم واسش.شیرم خیلی کم شد و سینه م همش شل بود.بااینکه کلی آب و غذا میخوردم.حتی دوسه برابر.فقط وقتی اعصابم آروم شد،مثل قبل شد.میتونی قطره شیرافزا بخوری.اگه نینیت دخمله.من تاالان که دخترم ۱۱ماهشه همیشه سینه م پربوده و اکثراوقات لباسم خیس میشه.فقط یه بار اینجوری شد.

این سومین کاربریمه😅😅😅
2706