2733
2739

؟

و یه سوال دیگه یه آدم حدود سی ساله که یه مقدار جلو موهاش و شقیقه هاش و بصورت پراکنده تو موهاش سفیدی داره زود سفید کرده؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من از ۲۲ ی دونه دارم الان ۲۴ ولی ۴ ۵ تاس همشم جلو موهام تار تار😞

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱 https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476
2738
من از۱۶سالگی سفید کردم

اون نشانه هستش نمیشه گفت سفید شده

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

منکه ۳۳ سالمه ۵۰ درصد موها سفیده..‌ البته خیلیییی غصه خوردم... میگن تاثیر داره

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

عزیزم هم ارثیه و هم بستگی به شرایط زندگی داره.ولی معمولا از همون سی به بالا فک کنم شروع میشه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706