2733
2739
عنوان

امروز تو جاروبرقیمون یه چیزی دیدم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 69948 بازدید | 427 پست
یعنی چی شر میشه😐😐😐😐😐😐چرا تاپیک نصفه میزنید آخه.ما علاف نیستیم که

تاپیک بعدیم هست گلم همین موضوع رو گفتم که بعضیا حرص میخورن چرا تاپیکم پر بازدید شده میگن دروغ میگم

والا نمیدونم مشکلشون چیه

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بعضیاشون دم هم دارن 😂😂

وای من یه بار دیدمشون

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪
2728

نمیخوام بترسونمت ولی من دو هفته پیش بعد رابطه کا ندو م یادم رفت بندازم زباله تو جعبه خودش موند تو کمد چون جعبش خالی بود بعد دو سه روز ک دیدم بردم بندازم کلا محتویاتش قهوه ای گل مانند شده بود بو وحشتناکی داشت حالا مال شمار نمیدونم  

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2740

[QUOTE=101128157]چی گفته پستش معلوم نیس کامل حذف کرده😒😐😐[/QUOگفت  ی بار دوتا از کاندوم هاشون کم شده چند روز بعد ک نکاه کرده  اون دو تا دوباره اضافه شدن انگار

منم گفتم لابد اجنه پس شون آوردن  

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
تو که کیسه ی جارو برقی رو تازه خالی کردی الان برگشتی خونه چرا باز رفتی نگا کردی

شاید کیسه جارو برقیش مثل مال من شیشه ایه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
اره اینم میشه ولی اگه من جاش بودم بدون سوال پرسیدن جارو برقی رو میکوبیدم تو سر شوهرم😂که جفتشون بشکن ...

اره 😂😂

2706