2733
2734
عنوان

امروز تو جاروبرقیمون یه چیزی دیدم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 69948 بازدید | 427 پست
خدا کنه وگرنه داغون میشم

ببین مطمئنی اون کش بود؟؟؟

کا... استفاده شده بوده حتما

که بوی گند میداده

اونا هم گل نبوده.دستمال کاغذی مچاله بوده با خاک و اینا قاطی شده

😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
اقام میگه خونه رو اوندفه دسته گل کردیم همه رو دا یم قالیشویی میگه بازم همه فرشا پر مو بودن تو حمام ه ...

همونموقه ک دیدین ادم میاره کلید رو ک گرفتین باید قفلو عوض میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه دو روز خونه نبودم قبل رفتن جارو برقی رو خالی کردم برگشتم که گل توشه😐

😂😂😂😂از جن آدم نمیترسه از آدما باید ترسید 

ببین شوهرت چکار کرده 😂😂😂یا کی کلید خونتو داره😨😨😨

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
2731
نه چیزی نگفتم هنوز بهش هفته دیگه باز بازی داره اون وقت همه چی معلوم میشه

عجب پس تو میگی به شوهرم گفتم فقط خندید بهم وخوابید من از ترس خوابم نبرد   

داستان جالبی نبود از نطر من      همون جن رو ادامه میدادی بهتر بود تا خیانت شوهر 😑😑😒😒

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2738

بعد دیدی بچه ها میگن چرا هر روز جاروت و چک میکنی یهو الکی بوی بد رو بهانه کردی در صورتی که اگه بوی بد میداد از اول میگفت  یه کش پیدا کردم با گل که خیلی بوی بدی میدادبعد دوباره گفتن عکسشو بده حداقل گفتی انداختم دور   وقتی کسی یه موصوعی مهم باشه حداقل یه عکس رو ازش میگرفت  

بهرحال برات ارزوی موفقیت میکنم   تاپیکت پر از تناقض هست        من از تاپیکت خارج میشم

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
به یه بهونه گوشی شو بگیر تلگرامشو هک کن.فقط باید قبلش مخاطباتو حذف کنی.چون میره براش

قفل داره نمیتونم

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪
بعد دیدی بچه ها میگن چرا هر روز جاروت و چک میکنی یهو الکی بوی بد رو بهانه کردی در صورتی که اگه بوی ب ...

به سلامت عزیز دلم 😘😘 اشکال نداره زود قضاوت میکنی درکت میکنم منم زود چیزی رو باور نمیکنم ببخشید به ذهنم نرسید عکس بگیرم 

فدات بشم اجی مهربون😘😘

اگه قصد داری ریپلای کنی یا تو تاپیکم کامنت بذاری اول امضام رو بخون:من هیچوقت نه قضاوت میکنم، نه بی ادبی میکنم، نه توهین میکنم. پس صرفا بخاطر توهمات بی اساس یا نظر شخصیت بهم توهین نکن. من هرچیزی که بخوام شما بدونین تو این سایت میگم پس بخاطر دو خط فرهنگ و شخصیت ایجاب میکنه نیای تمام اخلاق و زندگی من رو قضاوت کنیاینجارو جدی نگرفتم اما آدمی ام که روی توهین و تهمت و قضاوت بشدت حساسم چه در دنیای حقیقی چه دنیای مجازی. اینجا مجازی هست اما ما آدم های حقیقی هستیم و رنجیده میشیم🌺تصمیم دارم تا حد امکان دیگه جواب کامنت های حاوی توهین و تهمت و قضاوتتون نباشم پس اگر چنین کامنتی دادی و جوابت رو ندادم بدون نمیخوام ارزش خودم رو تا حد تو پایین بیارم🤗🤪
😨😨😨😨😨😨😨😨😨

شنیدم ک گفتم حالا نترس عزیزم تن شاالله ک چیزی نیس امیدت ب خدا چهارقل و ایه الکرسی رو زیاد بخون

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
عجب پس تو میگی به شوهرم گفتم فقط خندید بهم وخوابید من از ترس خوابم نبرد     داستان ج ...

عزیز دلم تو نگرفتی من چی میگم 

موضوع جارو برقی رو بهش گفتم عزیزم ولی به روش نیاوردم که بهش شک کردم که اگه داره کاری میکنه منصرف نشه و هفته دیگه هم این کار رو بکنه که مچش رو بگیرم 

خدا کنه خیانت نباشه

😂😂😂😂از جن آدم نمیترسه از آدما باید ترسید  ببین شوهرت چکار کرده 😂😂😂یا کی کلید خونتو داره ...

کسی نداره فقط یه بار یکی از کلیدامون گم شد به اونم شک دارم کسی شاید برداشته

ولی خب چرا باید بیاد جارو بزنه😓😓

2706