2733
2739
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3377 بازدید | 229 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم ازت حتما میرم

دکتر معین الدین دکتره چیه؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

من قرص آهن و زینک و ویتامین ای و انواع دمنوشها رو خوردم خیلی کم شد ریزش موهام.میخوام سبوس برنجم بخورم و هلیله و رازیانه و نمیذارم اصلا چرب بمونه.و تا حالا اصلا نمیبافتم الان میبافم😊.نمیدونم تاثیر کدومه بافتن یا ویتامینا یا دمنوشا یا ویتامین ای و وازلین که میزدم.روغن زیتونم میزنم قبل حموم.

2740
عزیزم تابحال قرص ضدبارداری و امثال اون برای مشکل ریزش خوردی؟! مشکل هورمونیت درمان شده؟! منم موهام ...

الان اسپریتو لاکتون دارم میخورم، فین پشیا هم میخوردم، تموم این سالها هم اتقدر دکترهای مختلف داروهای مختلف بهم دادن که... حسابشونو اسمشون یادم نیست اونایی که یادم بود رو نوشتن. به خدا دو سال پیش تو ارزونیا من قرص میگرفتم شصتاشو ۵۰۰ تومن

برو برات چکاپ کلی بنویسن با ازمایش هورمونی و انزیم های کبدی بعد برو پیش دکتر غدد برات دارو میده

رفتم روز دوم پريود همه چيزم خوب بود اما هورمون مردانه ٤.٢ باد بايد زير ٢.٢ باشه گفت برو غدد رفتم غدد گفت نه بابا خوبه زياد بالا نيس قرص نميدم بعد ي ازمايش نوشت گفت الان بده 

رفتم دادم (پريود و ناشتا نبودم) تو اون بود ٥٠٠

اون ازمايش انگار فرق داشت

گفت بايد سونوگرافى غدد بشي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
من قرص آهن و زینک و ویتامین ای و انواع دمنوشها رو خوردم خیلی کم شد ریزش موهام.میخوام سبوس برنجم بخور ...

من مشکلم ریزش نیست مشکلم اینه اونایی که ریخته دیگه جاش در نمیاد، وگرنه روزی صدتا تار مو میگن عادیه اگه بریزه من حتی ازمایش تار مو هم رفتم از موهام نمونه گرفتن و جالبه که دکتر گفت تراکم نوهات ۲۳ درصد از حالت عادی هم بیشتره ولی نمیدونیم چرا خالیه

2706