2410
2553
عنوان

بچه ها کسی میتونه این مشکل منو حل کنه خیلی در عذابم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 229 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین روعن نارگیل بزن عالیه  روعن بادام تلخم عالیه  نذر هر کسی دوستداری بکن هر بار که موه ...

والا میخوام چله جملات تاکیدیو از این کارا بکنم بلکه درست بشن. به خدا یه شب خواب دیدم موهام انقدر پرپشته انقدر قیافه ام قشنگ شده بوووود که اصلا دلم‌نمیخواست از خواب بیدار بشم

اره هورمون هاز مردونه ام بالاست تخمدان پلی کیستیک هم دارم حتما برو منم پشت گوش انداختم که اینحوری شد ...

چجورى درمان ميشه تروخدا بگو منم هورمون مردانم بالاس

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2720
چون انقدری کم نشده که حالت خالی بودن کامل داشته باشه و دکتر گفت اگر من یکی بکارم دوتا از موهای خودت ...

عزیزم تابحال قرص ضدبارداری و امثال اون برای مشکل ریزش خوردی؟!

مشکل هورمونیت درمان شده؟!

منم موهام خیلی میریخت

وقتی قرص اسپیرونولاکتون خوردم عالی شد

و البته به همراه قرصای دیگه

باید بری دکتر متخصص

از طرفی من الان قرص ریجن دایت میخورم

اونم خیلی کمک میکنه

ویتامین و اسید فولیک هم عالیه حتما بخور

2714

میگن روغن کرچک خوبه یه کم گرمش کن شبا بزن به موهات تا صبح بزارش بعد بشور فرداش

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
والا میخوام چله جملات تاکیدیو از این کارا بکنم بلکه درست بشن. به خدا یه شب خواب دیدم موهام انقدر پرپ ...

منم موهام پر بود ولی یه دفعه ریخت بخاطر استرس 

ندر حضرت سکینه یا حضرت رقیه یا حضرت فاطمه یا حضرت ام البنین بکن 

یا هر بانویی دوست دارم انشاالله به زودی موهات پر میشه

برای ظهور امام زمان صلوات
2706