2737
2734

من خیلی میترسم دوستان . یک سال و نیم پیش کورتاژ کردم و بعد از اون هیچ اقدامی برای بارداری نکردم . بخاطر مشکلاتی که داشتم نشد که اقدام کنم . میترسم اگر اقدام کنم باردار نشم . استرس گرفتم . من باید چند ماه دیگه هم صبر کنم 

کسی بوده بعد از کورتاژ و یکی دوسال فاصله راحت باردار شده باشه ؟

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟
سقط خودخواسته بودیاناخواسته؟

نا۷واسته . بعد هم کامل دفع نشد کورتاژ شدم

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس اگه مشکلی نداشتی بازم حامله میشی

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2728

از اینکه تو تاپیک های مربوط به مسائل نی نی سایت شرکت نمیکنید کمال تشکر رو دارم 

نترس اگه مشکلی نداشتی بازم حامله میشی

امروز رفتِ بودم دکتر . خانم میگفت بچه اولم سقط شد بچه بعدیم ۱۲ سال طول کشید تا بیاد . اینو که شنیدم خالی کردم

2738

من یه سقط البته توسن هفت ماهگی داشتم حدودا چهار سال بعد بی مشکل باردار شدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
امروز رفتِ بودم دکتر . خانم میگفت بچه اولم سقط شد بچه بعدیم ۱۲ سال طول کشید تا بیاد . اینو که شنیدم ...

همه مثل هم نیستن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
منم کورتاژ شدم هشت هفته  دو سال جلوگیری داشتم بعد از اون که اقدام کردم شش ماه طول کشید باردار ...

۶ ماه زیاد نیست خوب و نرمالِ

۶ ماه زیاد نیست خوب و نرمالِ

تا یکسال اشکالی نداره

من یه سقط البته توسن هفت ماهگی داشتم حدودا چهار سال بعد بی مشکل باردار شدم

چقدر عالی . من هپاتیت دارم . همسرم باید واکسینه شه . دو مرحله زده . مرحله اخرش ۶ ماهِ دیگه اس . فعلا هم نمیتونیم اقدام کنیم . واقعا نگرانم

امروز رفتِ بودم دکتر . خانم میگفت بچه اولم سقط شد بچه بعدیم ۱۲ سال طول کشید تا بیاد . اینو که شنیدم ...

یا خدا 😓 جون خودت تو دلم رو خالی نکن منم چهار ماهه سقط کردم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
یا خدا 😓 جون خودت تو دلم رو خالی نکن منم چهار ماهه سقط کردم

بقیه کامنت ها رو بخوون جون میگیری 

2706