2737
2739
سلام نیکی جون به نظرت پزشکی خوندن توی ایران بهتره یاآلمان؟میشه بپرسم شماکدوم کشوری؟

سلام عزیز دلم ، قطعا المان چون المان از نظر پزشکی پیشرفته ست و مزایای کار بیشتری داره هر چند مهاجرت تحصیلی به المان سخت شده و به سختی ویزا میدن ولی به سختیش میارزه قطعا . من امریکا هستم عزیزم ( امکان رفتن اگه دارین ، چین هم شده برین )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نیکی جون به نظرت پزشکی خوندن توی ایران بهتره یاآلمان؟میشه بپرسم شماکدوم کشوری؟

من تحقیق کردم درامد داریولوژا تو المان خیلی بالاست . و رشته هایی مثل ریست شناسی و اینا بیشتر بها میدن تا پزشکی . حتی رشته دندون پزشکی اینقدر کم میرن که به دانشجوهای دندون حقوق میدن حین تحصیل

2728
2740

بهترین کار اینه هر رشته ای مد نظرتونه برین ببینید دروسشش چیه..علاقه به درساش دارین یا نه..همینجوری خوب متوجه نمیشین..اصن ممکنه یکی مثلا بگه گیاه پزشکی..بعد فکر کنه یعنی درمان گیاه و اینا یا هر چیز دیکه و نگو در اصل بر عکسشه..یا میگن پزشکی..اول باید ببسنن خوب تو پطشکی چی میخونن یا تو داروسازی..چه درسایی رو میخونن