2737
2734
الان اگه داروخونه از خودت نباشه و شانس بیاری یه جا بری سرکار نهایتش ماهی 4 میلیون میدن، البته بعد از ...

ولی فیزیو بعد درص 600 میلیون وام میدن که میتونی یه فیزیوتراپی بزنی که واقعا درآمد خوبی داره الان هر ساعت که کار کنن200 تا 300 میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی فیزیو بعد درص 600 میلیون وام میدن که میتونی یه فیزیوتراپی بزنی که واقعا درآمد خوبی داره الان هر ...

چقدر فیزیو دوست داری ها 😀

🌸برای حاجتم یه صلوات مهمونم میکنید🌹🌹🌹
2728
من میخام انتخاب رشته کنم نمیدونم داروسازیو بزنم یا نه. میگن درساش خیلی سخته. البته من شیمی دبیرستانم ...

راستش از انتخاب رشته و رتبه و اینا سر در نمیارم ، داروسازی سخت نیست سنگینه چون حفظ کردنی زیاد داره ولی خوب انقدر مرور میکنی که فی البداهه تو ذهنت میمونه ، شیمی ات خوب بود که خیلی پوان مثبتیه . عزیزم اگه علاقه داری به داروسازی و امکانش برات هست به نظرم برو حتما چون اینده ی خوبی داره و برای یک خانوم عالیه 

2740
من میخام انتخاب رشته کنم نمیدونم داروسازیو بزنم یا نه. میگن درساش خیلی سخته. البته من شیمی دبیرستانم ...

ببین بزن!! نکنه یه وقت به سرت بزنه بمونی پست کنکور !!! خیلی هم رشته خوبی هست 

ببین پشت کنکور موندن برابر هست با دو برابر شدن رتبه در سال بعد

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2706