2737
2734
عنوان

کیا بعد عکس رنگی رحم ....

5069 بازدید | 50 پست

کیا بعد عکس رنگی رحم باردار شدن ؟؟

من لوله های رحم هم باز بودن ولی ۳ ساله منتظرم ی هفته ی میشه که انجام دادم 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از ترس دردش نرفتم 

دردش خیلی نیست 

نترس برو 

دوبار مایع تزریق میکنه که رحم پر اب میشه ی دردی مثل پری داری 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
درد داره؟برا چی رفتین 

هیچ مشکلی نداشتم رفتم تکلیف روشن بشه 

که سالم بودم 

2738
من انجام دادم ماه بعدش باردار شدم .همون ماه نبايد اقدام كني

خود دکتر که برام انجام داد گفت دو روز بعدش اقدام کن 

تو نت هم سرچ کردم هیچ خطری نطفه رو تهدید نمیکنه 

دردش خیلی نیست  نترس برو  دوبار مایع تزریق میکنه که رحم پر اب میشه ی دردی مثل پری داری&n ...

هزینش چقدر شد 

والا نمیدونم الان ۱۳ روزه پری نشدم  اپروز بی بی گذاشتم  یه هاله کمرنگ ما بین cو t انداخت نمیدونم بی بی خراب بود یا مثبته یا منفی

منم انجام دادم . اصلا درد نداشت.  ماه بعد باردار شدم لوله هام هم باز بودن مشکلی نداشتم  ...

تنبلی چطوریه ؟

من پری هام تا حدودی منظمه ۲۹ یا ۳۰ روزه هستش 

من انجام دادم پریودی هام مرتب شد باردار نشدم 

شوهرت سالمه؟؟

2706