2733
2739
عنوان

حاله دله منتظرارو الان میفهمم

103 بازدید | 15 پست

جواب ازمایشم این ماه هم منفی شد😭😭😭😭

خیلی براش برنامه ریزی کرده بودم

دکتر لعنتی هیچ دارویی نمیده میگه اگه تا یکسال نشد بعد دارو میدم ولی من سر خود متفورمین خوردم این ماه بازم نشد ۵ تا فولی خوب داشتم

چندماه اقدامی؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای دکترتو عوض کن منم اشتباه تورو داشتم یکسال بی هیچ دارویی اقدام کردم یعنی یکسال از دست دادم الکی.ولی خواهرم ماه هفتم اقدام زیر نظر دکتر باردار شد.کلومفین داد بهش.منم تازه دارو شروع کردم

2731
2740
وااای دکترتو عوض کن منم اشتباه تورو داشتم یکسال بی هیچ دارویی اقدام کردم یعنی یکسال از دست دادم الکی ...

منم دکترا رفتم میگفتن تایکسال نشه دارو نمیدیم. ولی همش ازاسترس بود ک بارداریم ب تعویق میفتاد

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
زیاد نیس یعنی مداوم اقدام نکردم ولی امسال دومین ماهه

باید یک شب درمیون اقدام کنی. ازالان خودتو شوهرت ویتامین ای بخورید روزی یکی. گیرایت میره بالا. من خودمم مشکل تو رو داشتم خوردم باردارشدم فولیک  اسیدم بخورید.استرسم بذار کنار .

منم دکترا رفتم میگفتن تایکسال نشه دارو نمیدیم. ولی همش ازاسترس بود ک بارداریم ب تعویق میفتاد

آره استرس خیلی تاثیر داره.ولی من تنبلی دارم اگه زودتر دارو میداد شاید الان باردار میبودم

2706