2737
2739

بچم تو چشمش زرده قرمز شده و بیحال تند تند نفس میزنه امروز بهش واکسن زدن و قطره فلج اطفال دادن. چکارکنم بدون بردن دکتر خوب بشه. اخه میخوان سوراخ سوراخش کنن بستریش کنن خدای نکرده من طاقت ندارم. 

تب بچه یه روزه چند باشه نرماله؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هر حال باید درمان شه عزیزم قوی باش سوراخ سوراخ چیه اون هنوز خیلی عصب نداره ک درد بکشه،،،،،، قوی بلش بزار سیر درمانش طی شه،،،،، زردی تا 15 16 طبیعی،، اسم زردی،، می‌نویسن زردی فیزیولوژی ک یعنی طبعی پس نارحت نباش آرامشت حفظ کن یک مادر قوی بلش ن مادر گریان 

2728

ببر بستری کنن، میدونم برات سخته ،اما اگه زردی زود پایین نیاد رو مغزش اثر میذاره، شیرخشک هم بهش بده زودتر دفع کنه زردی پایین بیاد ،ولی حتما بستری میخواد ,اگه دیر ببری کار به تعویض خون میرسه، همین امشب بستری کن گلم، خوب میشه دو روز دیگه میاد بغلت

چرا سوراخ سوراخ کنن من پسرمو بردم برای زردی با یه دستگاه گرفتن رو پیشونیش اندازه ی زردیش رو گفتن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

چرا اینقدر هولی؟؟؟!

کسی پیشت نیست؟خیلی استرس داری

عزیزم اگه زردیش خیلی بالا بود مرخص نمیکردن،نگران نباش

فردا ببرش متخصص اطفال شربت بده،خودتم خنکی بخور،هرچی دفعش بیشتر باشه زردی زودتر از بدنش خارج میشه

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2738
2706