2737
2739
عنوان

خواهرم بالاخره تا حدودی بهم گفت که شوهرم بهش چیا میگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 210 پست

واییی   ..ولی رشته تربیت بدنی ارزوی خیلی از مرداست...منم تربیت بدنی خوندم با اینکه متاهلم اگه تو ی جلسه معارفه ای رزومم بگم یهو تمام نگاهای مردا میاد روم تا اتر جلسه هم نگام میکنن لبخند تحویلم میدم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همونی که گفتی  همسرم تو رختخواب خواهرم بود؟!

خواهرم سادس؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
2740

بچه ها راست میگن همون اولین اشتباهی ک از طرف شوهرت دید باید یجوری رفتار میکرد ک دیگه جرات نکنه ب دفعه دوم برسه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اوه.خواهرت‌چرا پس این‌وسط داره چراغ سبز نشون‌میده؟؟ اگه از خواهرت جذبه ایی چیزی میدید انقد نزدیک‌نمیشد به خواهرتتتت...من‌جای خواهرت بودم‌همون دفعه اول جوری محکم‌صحبت‌میکردم ک‌دیگ‌جرات‌نکنه این‌کارا رو بکنه بعدش بگه به خواهرت نگو....عجب

این روزا خواهرا حسود تر از هزار تا رغیب شدن ممکنه خواهرت دروغ بکه البته مردام اکثرا به خواهر زناشون چشم دارن اصطلاحا نون زیر کباب میخان بهرحال کنجکاوی زیاد نکن اک زندکیتو میخای شوهرتو از خواهرت دور کن

2706